Ми стали на 730 днів ближчі до перемоги – звернення Президента України
header photo

Слава Україні! Я знаходжусь зараз у Гостомелі. Саме звідси мало розпочатися те саме «взяти Київ і Україну за три дні». Можна сказати одним реченням: два роки тому ми вогнем зустрічали тут ворожий десант; два роки потому ми зустрічаємо тут наших друзів, наших партнерів.

Ігор Клименко: 24 місяці позаду. Стоїмо разом. Міцно та непохитно
header photo

«24 місяці для українців триває лютий. Кожен день із цих 24 місяців став можливим завдяки нашим Силам оборони та безпеки. Кожен день із цих 24 місяців – історія героїзму, відваги й незламності українців, які вражають світ», – написав у своєму офіційному Telegram-каналі Міністр внутрішніх справ України.

У ХНУВС відбулися пам’ятні заходи з нагоди другої річниці від початку російської збройної агресії проти України (відео)
header photo

За ці два роки український народ продемонстрував беззаперечний приклад мужності, стійкості, сміливості та єдності перед жорстоким ворогом. Світ побачив спалені й знищені російською армією українські міста й села, не з чуток знає про масові вбивства, катування і звірства, що скоюються під російським триколором на окупованих територіях.

Вшановуємо подвиг героїв
header photo

Представники Харківського національного університету внутрішніх справ на всіх локаціях розташування закладу вищої освіти – на Харківщині, Вінниччині, Хмельниччині, Сумщині та Полтавщині – вшанували пам'ять загиблих під час російсько-української війни військовослужбовців і мирних громадян та поклали квіти до пам’ятників Героїв – захисників України.

Два роки незламності та героїчного подвигу захисників України
header photo

Для курсантів і студентів Кременчуцького льотного коледжу було проведено низку зустрічей з бійцями, які пройшли горнило війни, мужньо захищали українську землю від окупантів на найгарячіших напрямках ведення бойових дій.

Разом ми – сила!
header photo

Понад десять років триває російська агресія проти України. Два роки йде повномасштабна війна, а українці живуть під щоденними обстрілами і постійною загрозою для життя та здоров’я. Проте наші захисники мужньо і героїчно виборюють незалежність України, з кожним днем наближаючи Перемогу над ворогом.

Творимо майбутнє разом – підтримуємо наших захисників!
header photo

Волонтерський загін студентсько-курсантського парламенту Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ завітав до Центру культури та дозвілля Сумської міської ради, де займається творчістю талановита молодь, зокрема діти ВПО та військовослужбовців. Курсанти придбали для гуртківців папір для ламінування та різноманітні канцелярські товари.

Відвідай пораненого бійця – підтримай героя
header photo

Волонтерська команда студентсько-курсантського самоврядування Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ відвідала та підтримала військових, які перебувають на реабілітації в одному із міських лікувальних закладів.

Громадська активність здобувачів освіти у сфері права у Вінницькій області
header photo

Відбулося чергове факультативне заняття Школи наукового лідерства Харківського національного університету внутрішніх справ на тему «Громадська активність здобувачів освіти у сфері права у Вінницькій області», які провели голова Студентської ради Вінниччини Аліна Драчук і голова комітету з освітньо-правової діяльності Студентської ради Вінниччини Яна Вербецька.

Підвищення кваліфікації кураторів у питаннях запобігання булінгу
header photo

Викладачі кафедри гуманітарних дисциплін Сумської філії ХНУВС Юлія Самойлова, Анна Решитько, Ганна Довгополова та Тетяна Пономаренко взяли участь у Всеукраїнському вебінарі «Несилові методи протидії булінгу».

Новини...

Гвардія наступу

Герої МВС: місце пошани й вдячності

Харківщина  незламна (відеопроєкт)

Курси з підготовки водіїв транспортних засобів категорії «В» для осіб з інвалідністю

Новини МВС України

Освітньо-науковий портал МВС України

Новини МОН України

Центр  психологічного здоров'я ХНУВС

Інформація про CEPOL

Спорт для вісх

Повідомити про корупцію

ОГОЛОШЕННЯ

Нові реквізити Харківського національного університету внутрішніх справ для оплати освітніх послуг та проживання у гуртожитку

splitsplitsplit

29 березня 2024 року в Харківському національному університеті внутрішніх справ відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція "Психологічні та педагогічні проблеми професійної освіти та патріотичного виховання персоналу системи МВС України" в онлайн-режимі

splitsplitsplit

15 квітня 2024 року в Харківському національному університеті внутрішніх справ відбудеться ХХV Міжнародна студентська науково-практична конференція іноземними мовами «Міжнародний досвід захисту національних інтересів країни підрозділами безпеки і оборони в умовах воєнного стану» в онлайн-режимі

splitsplitsplit

19 квітня 2024 року в Харківському національному університеті внутрішніх справ відбудеться Міжнародна науково-практична конференція "Злочинність і протидія їй в умовах війни та у повоєнній перспективі: міждисциплінарна панорама" в онлайн-режимі

splitsplitsplit

26 квітня 2024 року в Харківському національному університеті внутрішніх справ відбудеться Міжнародна науково-практична конференція "Особистість, суспільство, війна" в онлайн-режимі

splitsplitsplit

16 травня 2024 року в Кременчуцькому льотному коледжі Харківського національного університету внутрішніх справ відбудеться V Міжнародна науково-практична конференція «Авіація, промисловість, суспільство» в онлайн-режимі

splitsplitsplit

24 травня 2024 року в Харківському національному університеті внутрішніх справ відбудеться науково-практична конференція "Проблеми цивільного права та процесу" в онлайн-режимі

splitsplitsplit

31 травня 2024 року в Харківському національному університеті внутрішніх справ відбудеться IX Міжнародна науково-практична конференція "Підготовка правоохоронців в системі МВС України в умовах воєнного стану" в онлайн-режимі

splitsplitsplit

Телефон гарячої лінії

Вінницького Управління Департаменту внутрішньої безпеки

Національної поліції України

(068) 841-81-73.

splitsplitsplit

МАЙБУТНІМ ПОЛІЦЕЙСЬКИМ!

Розпочата електронна реєстрація кандидатів з числа цивільних осіб, що бажають навчатися у вищих навчальних закладах зі специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку поліцейських, за кошти державного бюджету.

splitsplitsplit

Оголошення

До уваги здобувачів вищої освіти: студентів, магістрів, аспірантів ХНУВС

splitsplitsplit

Здобувачам освіти та працівникам ХНУВС!

Для отримання психологічної допомоги та підтримки рекомендовано звертатись до психологічної служби університету на електронну адресу відділення психологічного забезпечення: [email protected]. Консультації проходитимуть очно та онлайн. 

splitsplitsplit