До уваги майбутніх вступників!
header photo

19 червня 2024 року о 14.00 для майбутніх абітурієнтів, а також усіх охочих відбудеться День відкритих дверей онлайн із представниками ХНУВС щодо особливостей вступу і навчання у Кременчуцькому льотному коледжі Харківського національного університету внутрішніх справ у 2024р.

До уваги здобувачів вищої освіти, представників наукового та науково-педагогічного складу ХНУВС!
header photo

Запрошуємо Вас долучитися до презентації результатів аналітики ГО СД Платформа «Розширення ЄС та трудова міграція: уроки для України в контексті європейської інтеграції», яка відбудеться 18 червня 2024 року о 19:00 на платформі Zoom.

Навчання на освітній онлайн-платформі LEEd CEPOL
header photo

За організаційного супроводження відділу міжнародного співробітництва представники Харківського національного університету внутрішніх справ здобувають нові знання на освітній онлайн-платформі LEEd CEPOL від Агентства Європейського Союзу з підготовки правоохоронних органів.

Можливості Програми «Горизонт Європа»
header photo

Представниці відділу міжнародного співробітництва ХНУВС: провідна фахівчиня Наталя Садова, фахівчині Надія Сергієнко та Світлана Вечірко взяли участь у практико-орієнтованому заході «Підтримка участі українських організацій у конкурсах Програми «Горизонт Європа».

#Дружня підтримка
header photo

Увага й турбота суспільства додають українським воїнам сил і наснаги для боротьби з ворогом, а фізична активність прискорює одужання та реабілітацію поранених. Харківський національний університет внутрішніх справ пропонує бійцям Збройних Сил України долучатися до занять у спортивних секціях вишу та брати участь у спортивних заходах. Разом до Перемоги!

Зустріч курсантів із військовим медиком
header photo

Курсанти Харківського національного університету внутрішніх справ спільно з деканом факультету № 3, майором поліції Геннадієм Звірянським взяли участь у зустрічі з військовим медиком Андрієм Варчуком, який з початку повномасштабного вторгнення служить у складі Збройних Сил України.

Підготовка слухачів ІПО ХНУВС із тактичної медицини
header photo

Слухачі первинної професійної підготовки за спеціалізацією «Поліція особливого призначення», які проходять навчання в інституті післядипломної освіти ХНУВС, продовжують отримувати знання і вміння на практичних заняттях із тактичної медицини.

Міжнародне стажування
header photo

Старша викладачка кафедри педагогіки та психології факультету № 3, майор поліції Олена Макарова пройшла мійжнародне дистанційне стажування у Нідерландській бізнес-академії за напрямом «Комунікація, як фактор прозорості соціальної взаємодії: психологічні, історичні, правові, економічні та політичні виміри».

Участь курсантів ХНУВС у національно-патріотичній грі
header photo

Cтарший викладач кафедри тактичної та спеціальної фізичної підготовки факультету № 3 Харківського національного університету внутрішніх справ, капітан поліції Олександр Скляр спільно з курсантами ТСП «ЩИТ» ХНУВС взяли участь у проведенні у Хмельницькій області другого етапу гри «Сокіл» («Джура»).

Курсант ХНУВС Роман Пшеничний – призер Кубку світу з кікбоксингу WAKO
header photo

У м. Будапешт (Угорщина) відбувся Кубок світу з кікбоксингу WAKO, в якому взяв участь курсант 1 курсу факультету № 1 Харківського національного університету внутрішніх справ Роман Пшеничний. Він виступив у складі Національної збірної команди України. За результатами змагань Роман посів ІІ місце у ваговій категорії 81 кг.

Новини...

Гвардія наступу

Герої МВС: місце пошани й вдячності

Харківщина  незламна (відеопроєкт)

Курси з підготовки водіїв транспортних засобів категорії «В» для осіб з інвалідністю

Дружня підтримка

Новини МВС України

Освітньо-науковий портал МВС України

Новини МОН України

Центр  психологічного здоров'я ХНУВС

Інформація про CEPOL

Спорт для вісх

Повідомити про корупцію

ОГОЛОШЕННЯ

21 червня 2024 року в Харківському національному університеті внутрішніх справ відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція "Актуальні проблеми сучасної науки в дослідженнях молодих учених, курсантів та студентів" в онлайн-режимі

splitsplitsplit

27 червня 2024 року в Харківському національному університеті внутрішніх справ відбудеться IV науково-практична конференція "Проблеми сучасної поліцеїстики" в онлайн-режимі

splitsplitsplit

25 червня 2024 року в Харківському національному університеті внутрішніх справ відбудеться круглий стіл «Національні та міжнародні механізми захисту прав людини» в онлайн-режимі

splitsplitsplit

Нові реквізити Харківського національного університету внутрішніх справ для оплати освітніх послуг та проживання у гуртожитку

splitsplitsplit

Телефон гарячої лінії

Вінницького Управління Департаменту внутрішньої безпеки

Національної поліції України

(068) 841-81-73.

splitsplitsplit

МАЙБУТНІМ ПОЛІЦЕЙСЬКИМ!

Розпочата електронна реєстрація кандидатів з числа цивільних осіб, що бажають навчатися у вищих навчальних закладах зі специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку поліцейських, за кошти державного бюджету.

splitsplitsplit

Оголошення

До уваги здобувачів вищої освіти: студентів, магістрів, аспірантів ХНУВС

splitsplitsplit

Здобувачам освіти та працівникам ХНУВС!

Для отримання психологічної допомоги та підтримки рекомендовано звертатись до психологічної служби університету на електронну адресу відділення психологічного забезпечення: [email protected]. Консультації проходитимуть очно та онлайн. 

splitsplitsplit