До уваги майбутніх курсантів! Вступ 2023!
З 01 листопада 2022 року на порталі для кандидатів на навчання за державним замовленням osvita.np.gov.ua відкрито для заповнення анкету кандидата на навчання у закладах вищої освіти зі специфічними умовами навчання, що здійснюють підготовку поліцейських. 
Лекція для курсантів до 90-х роковин Голодомору-геноциду 1932-1933 років

Для здобувачів вищої освіти Харківського національного університету внутрішніх справ відділом соціально-гуманітарної роботи організовано й проведено відеолекторій до 90-х роковин Голодомору-геноциду 1932-1933 рр., в якому взяли участь усі структурні підрозділи університету, віддалені - за допомогою онлайн-зв`язку.

Екскурсія містом для першокурсників

Курсанти першого курсу факультету № 3 разом із куратором групи Альоною Бахаєвою відвідали Європейську площу – невеликий і затишний сквер, який розташувався  у центрі міста. Його «родзинкою» місцеві жителі вважають водонапірну вежу, яку збудували у 1911 році за проєктом архітектора Артинова. Під час війни у вежі знаходився спостережний пункт, оскільки звідси можна було бачити, що відбувається на околицях міста. Пізніше, будівлю переобладнали і пристосували під житло працівників водоканалу.

Пам'ятаємо. Єднаємося. Переможемо

Колектив Харківського національного університету внутрішніх справ долучився до всеукраїнської акції “Запали свічку” у День пам’яті жертв Голодоморів, що відзначається в Україні щороку у четверту суботу листопада. Сьогодні заходи із вшанування пам'яті жертв сталінського режиму відбуваються під час повномасштабної війни росії проти України, під гаслом “Пам'ятаємо. Єднаємося. Переможемо”.

Зустрічі кураторів ХНУВС зі студентами, присвячені подіям Голодомору

Куратори факультету № 6 - працівники кафедри правового забезпечення підприємницької діяльності та фінансової безпеки Євгенія Ананьєва, Дар'я Коробцова, Артем Подорожній та Артем Добровінський провели зустрічі зі студентами своїх груп, присвячені одній з найстрашніших сторінок в історії України - Голодомору 1932-1933 років. 

Кураторська година «Формування культури мовлення працівника поліції»

Старша викладачка кафедри іноземних мов факультету № 4  кураторка групи першого курсу Лариса Сазанова провела бесіду «Формування культури мовлення працівника поліції». Обговорювалися особливості діяльності працівників правоохоронних органів, вміння правильно, ясно й чітко висловлювати свою думку під час спілкування з представниками різних верств населення.

Голодомор - трагічні сторінки історії України

Для курсантів Харківського національного університету внутрішніх справ проведено лекції на тему «Голодомор  в Україні 1932-1933 років». Він був спричинений примусовою колективізацією, нереальними планами хлібозаготівель, політикою розкуркулення та відвертим терором проти сільського населення України.

Курсанти взяли участь в інтелектуальній грі «Подорож Україною за дві години»

Відділом соціально-гуманітарної Харківського національного університету внутрішніх справ та відділом молодіжної політики Вінницької міської ради серед команд курсантів проведено патріотичну інтелектуальну гру «Подорож Україною за дві години». 

Трагедія українського народу — Голодомор

Щороку, у четверту суботу листопада, в Україні вшановують пам’ять мільйонів жертв голодоморів. У ХХ столітті українці пережили їх тричі. Наймасштабнішим за кількістю людських жертв був голодомор 1932–1933 рр.

До Міжнародного дня боротьби з насильством щодо жінок проведено зустріч з курсантами

Т.в.о. декана факультету № 4 Микола Марчук, заступник декана факультету № 4 Юрій Онищенко і професор кафедри конституційного і міжнародного права Андрій Войціховський з нагоди Міжнародного дня боротьби з насильством щодо жінок провели зустріч із курсантами факультетів № 1 і № 4.

Новини...

Герої МВС: місце пошани й вдячності

Освітньо-науковий портал МВС України

Новини МОН України

Інформація про CEPOL

Безпека та довіра соціологічне дослідження

Спорт для вісх

ОГОЛОШЕННЯ

07 грудня 2022 року в Харківському національному університеті внутрішніх справ відбудеться науково-практична конференція "Захист та дотримання прав громадян органами Національної поліції України в умовах воєнного стану" в онлайн-режимі

09 грудня 2022 року в Харківському національному університеті внутрішніх справ відбудеться XI Міжнародна науково-практична конференція "Сучасні проблеми правового, економічного та соціального розвитку держави" в онлайн-режимі

14 грудня 2022 року в Харківському національному університеті внутрішніх справ відбудеться круглий стіл "Застосування інформаційних технологій в правоохоронній діяльності" в онлайн-режимі

МАЙБУТНІМ ПОЛІЦЕЙСЬКИМ!

Розпочата електронна реєстрація кандидатів з числа цивільних осіб, що бажають навчатися у вищих навчальних закладах зі специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку поліцейських, за кошти державного бюджету.

До уваги!

З  1 січня 2020 року в Харківському національному університеті внутрішніх справ змінено реквізити.

Для допомоги громадянам діє «гаряча телефонна лінія»

У Харківському національному університеті внутрішніх справ діє гаряча телефонна лінія (057) 73-98-181. На Харківщині також працює волонтерська «гаряча лінія» про COVID-19.

Оголошення

До уваги здобувачів вищої освіти: студентів, магістрів, аспірантів ХНУВС

Здобувачам освіти та працівникам ХНУВС!

Для отримання психологічної допомоги та підтримки рекомендовано звертатись до ВПЗ ВКЗ (корпус 2/12, каб. 109), на електронну адресу sprosi.psihologa@gmail.com або за тел. (057) 73–98–356.