До уваги вступників!

З 01 липня 2022 року розпочато реєстрацію електронних кабінетів вступника для осіб, які вступають на навчання на основі повної загальної середньої освіти та ОКР молодший спеціаліст (ступеня молодший бакалавр або фаховий молодший бакалавр) у 2022 році. 

МВС затвердило єдиний графік проведення вступної кампанії у заклади вищої освіти МВС в 2022 році

Нагадуємо, що в 2022 році вступити на бакалаврат денної форми за державним замовленням можливо на підставі вступного випробовування (без необхідності подавати результати національного мультипредметного тесту).

Важлива інформація для майбутніх студентів ХНУВС (контрактна форма навчання)

Для вступу на навчання на факультет № 6 (контракт) до Харківського національного університету внутрішніх справ у 2022 році необхідно: 1. Для вступників на основі повної загальної середньої освіти на денну та заочну форми навчання: скласти мультипредметний тест в період з 18 липня по 10 серпня; створити електронний кабінет вступника з 01 липня на сайті vstup.edbo.gov.ua.

Вступ до магістратури ХНУВС у 2022 році без ЗНО!

Військовослужбовці Збройних Сил України та особи, залучені до Сил територіальної оборони, поліцейські, рятувальники, особи рядового і начальницького складу Державної кримінально-виконавчої служби, Національної гвардії, Державної прикордонної служби, Державної пенітенціарної служби, прокуратури, Служби судової охорони, Державного бюро розслідувань, Служби безпеки України та інші (у разі наявності підтверджувальних документів) під час вступу на навчання для здобуття ступеня магістра за кошти фізичних та юридичних осіб (контракт) на факультет № 6, беруть участь у конкурсному відборі за результатами тільки фахового іспиту, що складається в університеті. 

До уваги майбутніх абітурієнтів факультету № 6!

17 серпня 2022 року о 14.00 відбудеться онлайн-зустріч майбутніх абітурієнтів із керівництвом факультету № 6 (студентський факультет, контрактна форма навчання) та працівниками приймальної комісії Харківського національного університету внутрішніх справ.

Курсанти ХНУВС здали кров для поранених військовослужбовців

Курсанти факультету № 3 Харківського національного університету внутрішніх справ вкотре стали донорами. Кров та її компоненти юнаки та дівчата здали для військових Збройних Сил України, які перебувають на лікуванні.

Бінарне заняття з основ кримінального аналізу

Професор кафедри оперативно-розшукової діяльності та розкриття злочинів факультету № 2 Андрій Ханькевич разом зі слідчим слідчого відділу відділення розслідування кримінальних злочинів загальнокримінальних справ Кам’янець-Подільського РУП ГУНП в Хмельницькій області Віталієм Атаманюком провели практичне бінарне заняття з основ кримінального аналізу для курсантів 4 курсу факультету № 1.

Участь у тренінгу з надання домедичної допомоги

Доцент кафедри криміналістики, судової експертології та домедичної підготовки факультету № 1 Тетяна Матюшкова пройшла тренінг «Зупинка масивної кровотечі», удосконаливши знання та навички з надання домедичної допомоги постраждалим від поранень, що призводять до масивної кровотечі.

Культурно-естетичне та спортивне виховання курсантів університету

Вихідні дні курсантів Харківського національного університету внутрішніх справ завжди насичені цікавими подіями та заходами, спрямованими на особистісне формування сучасної молодої людини – освіченої, грамотної, патріотично налаштованої, з широким світоглядом.

Змагання з тактичної стрільби

Для курсантів факультету № 1 та № 4 Харківського національного університету внутрішніх справ викладачем кафедри тактичної та спеціальної фізичної підготовки факультету № 3 Володимиром Євтушком було проведено змагання з тактичної стрільби.

Новини...

ОГОЛОШЕННЯ

28 жовтня 2022 року в Харківському національному університеті внутрішніх справ відбудеться Міжнародна науково-практична конференція "Протидія корупції: правове регулювання і практичний досвід"

МАЙБУТНІМ ПОЛІЦЕЙСЬКИМ!

Розпочата електронна реєстрація кандидатів з числа цивільних осіб, що бажають навчатися у вищих навчальних закладах зі специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку поліцейських, за кошти державного бюджету.

До уваги!

З  1 січня 2020 року в Харківському національному університеті внутрішніх справ змінено реквізити.

Для допомоги громадянам діє «гаряча телефонна лінія»

У Харківському національному університеті внутрішніх справ діє гаряча телефонна лінія (057) 73-98-181. На Харківщині також працює волонтерська «гаряча лінія» про COVID-19.

УВАГА! КОНКУРС

ОГОЛОШЕНО КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНИХ ПОСАД

УВАГА! КОНКУРС

ОГОЛОШЕНО КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНИХ ПОСАД 

Оголошення

До уваги здобувачів вищої освіти: студентів, магістрів, аспірантів ХНУВС

Здобувачам освіти та працівникам ХНУВС!

Для отримання психологічної допомоги та підтримки рекомендовано звертатись до ВПЗ ВКЗ (корпус 2/12, каб. 109), на електронну адресу sprosi.psihologa@gmail.com або за тел. (057) 73–98–356.