До уваги вступників на навчання за кошти фізичних та юридичних осіб (факультет № 6)
header photo

Шановні абітурієнти, нагадуємо вам контактні номери телефонів представників Приймальної комісії Харківського національного університету внутрішніх справ для вступу на навчання на факультет № 6 за кошти фізичних та юридичних осіб, за якими можна проконсультуватися та отримати інформацію щодо вступної кампанії.

Робоча зустріч представників КМЄС із керівництвом ХНУВС і НАНГУ
header photo

Під час зустрічі із делегацією Консультативної місії Європейського Союзу в Україні ректор університету Валерій Сокуренко відзначив тривалу співпрацю, зокрема у межах проєкту міжнародної технічної допомоги «Операційна підтримка у наданні стратегічних консультацій щодо реформування сектору цивільної безпеки України».

Підвищення кваліфікації онлайн
header photo

Заступник декана з навчально-методичної роботи факультету № 1 ХНУВС Олексій Салманов взяв участь у міжнародному вебінарі на тему: «Міжнародний досвід використання штучного інтелекту в освітньому процесі».

З абітурієнтами проведено консультації
header photo

У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбулися консультації щодо вимог з оцінювання рівня фізичної підготовленості та проведення співбесіди з оцінювання рівня вмотивованості до обраної професії.

Сучасні виклики для юридичної освіти: необхідність реформ та інновацій
header photo

Учасник Школи наукового лідерства курсант 1 курсу факультету № 3 Роман Дмитрієв став півфіналістом ІІ Всеукраїнського молодіжного конкурсу «Юридична освіта майбутнього». Під науковим керівництвом голови Школи наукового лідерства, наукового співробітника науково-дослідної лабораторії з проблем психологічного забезпечення правоохоронної діяльності Віталія Найди курсант підготував есе на тему «Сучасні виклики для юридичної освіти: необхідність реформ та інновацій».

Візит делегації КМЄС до університету
header photo

Харківський національний університет внутрішніх справ відвідала делегація Консультативної місії Європейського Союзу в Україні. Обговорювалися напрями подальшого співробітництва, за якими КМЄС може надати підтримку ЗВО, що належать до Сил безпеки та оборони України у розбудові стійкого соціального середовища, де справедливість і верховенство права переважатимуть в усіх сферах.

Звернення Президента Володимира Зеленського з нагоди Дня Української Державності
header photo

Сьогодні ми всіма силами зосереджуємося на битві, яку Україна повинна виграти. Ця битва – заради нашої незалежності. Заради того, щоб цю незалежність могли успадкувати наступні покоління. Успадкувати, а не виборювати. Щоб ми їм дали гордість за Україну, а не її біль.

Ознайомча практика в підрозділах ГУНП у Хмельницькій області
header photo

Для курсантів першого курсу факультетів №1 та №4 Харківського національного університету внутрішніх справ, які навчаються за спеціальністю «Правоохоронна діяльність», розпочалася ознайомча практика на базі Кам’янець-Подільського районного управління поліції ГУНП у Хмельницькій області.

Донорська допомога курсантів університету
header photo

Потреба у крові та її компонентах існує постійно, тому курсанти, студенти та працівники ХНУВС регулярно долучаються до цієї благодійної та життєво важливої справи. Першокурсники факультету № 3 вкотре стали донорами для захисників і захисниць України, щоб поділитися з ними кров’ю, яку не можна замінити жодною речовиною.

В університеті розпочалася вступна кампанія
header photo

Харківський національний університет внутрішніх справ відкрив свої двері для вступників, які приїхали з усіх куточків України. Керівництво й працівники університету доклали багато зусиль, щоб кампанія проходила чітко, злагоджено, прозоро із дотриманням усіх вимог, відповідно до законодавства України.

Новини...

Гвардія наступу

 Ліцеї МВС: безпекового спрямування та національно-патріотичного виховання.

Повідомити про корупцію

Герої МВС: місце пошани й вдячності

Дружня підтримка

Харківщина  незламна (відеопроєкт)

Курси з підготовки водіїв транспортних засобів категорії «В» для осіб з інвалідністю

Новини МВС України

Освітньо-науковий портал МВС України

Новини МОН України

Центр  психологічного здоров'я ХНУВС

Інформація про CEPOL

Спорт для вісх

ОГОЛОШЕННЯ

Нові реквізити Харківського національного університету внутрішніх справ для оплати освітніх послуг та проживання у гуртожитку

splitsplitsplit

Телефон гарячої лінії

Вінницького Управління Департаменту внутрішньої безпеки

Національної поліції України

(068) 841-81-73.

splitsplitsplit

МАЙБУТНІМ ПОЛІЦЕЙСЬКИМ!

Розпочата електронна реєстрація кандидатів з числа цивільних осіб, що бажають навчатися у вищих навчальних закладах зі специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку поліцейських, за кошти державного бюджету.

splitsplitsplit

Оголошення

До уваги здобувачів вищої освіти: студентів, магістрів, аспірантів ХНУВС

splitsplitsplit

Здобувачам освіти та працівникам ХНУВС!

Для отримання психологічної допомоги та підтримки рекомендовано звертатись до психологічної служби університету на електронну адресу відділення психологічного забезпечення: [email protected]. Консультації проходитимуть очно та онлайн. 

splitsplitsplit