Вступникам ХНУВС 2024 року!

З 1 листопада 2023 року відкрито портал osvita.np.gov.ua для подачі Анкети кандидата на навчання у заклади вищої освіти зі специфічними умовами навчання, що здійснюють підготовку поліцейських.

У ХНУВС відбудеться олімпіада «Юний правознавець»

14-19 грудня 2023 року факультет № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ у режимі онлайн проводитиме олімпіаду «Юний правознавець» серед учнів 10-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів міста Харкова та Харківської області, а також здобувачів І та ІІ курсів закладів фахової передвищої та професійної (професійно-технічної) освіти.

Зустріч курсантів із суддею Європейського суду з прав людини

У межах щорічної Всесвітньої акції «16 днів проти насильства» та з нагоди Міжнародного дня прав людини за сприянням керівництва факультету № 4 та кафедри конституційного і міжнародного права для здобувачів вищої освіти ХНУВС було організовано онлайн-зустріч із суддею Європейського суду з прав людини Миколою Гнатовським.

Участь курсантів у творчому конкурсі «Разом проти корупції! Твоє бачення має значення»

У молодіжному творчому конкурсі взяли участь курсанти факультету № 4 Харківського національного університету внутрішніх справ Станіслав Павленко та Роман Пачесюк. Конкурс проводився Науковим центром проблем виховання доброчесності та запобігання корупції Національного університету оборони України в рамках Міжнародного дня боротьби з корупцією.

ХІІ Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні проблеми правового, економічного та соціального розвитку держави»

У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбулась конференція, присвячена актуальним проблемам пошуку шляхів розвитку як України, так і сусідніх держав, визначенню ролі і місця держави в умовах трансформації правової, економічної, соціальної та культурної систем, реформуванню органів внутрішніх справ та утвердженню нової поліції, реформуванню національного законодавства та приведення його у відповідність до європейських стандартів, вимог ринкової економіки та викликів геополітики.

Проректор університету Сергій Бортник провів робочу нараду з керівництвом факультетів та офіцерами курсової ланки

Він наголосив на підтриманні належного стану дисципліни, внутрішнього розпорядку курсантів, дотриманні особовим складом Правил носіння однострою поліцейських, звернув увагу керівників факультетів № 1 та № 4 на здійснення постійного контролю за станом несення служби, дотримання заходів безпеки особовим складом, залученим до забезпечення публічної безпеки і порядку на території Чернівецької області.

Бінарне заняття для студентів

Доцентка кафедри юридичних дисциплін Сумської філії ХНУВС Олена Маркова спільно із адвокатом, регіональним представником молодіжного комітету НААУ - UNBA NextGen у Сумській області Ольгою Якименко провела бінарне практичне заняття.

Бінарне заняття за участі практичних працівників поліції

Доцент кафедри правоохоронної діяльності та поліціїстики факультету № 6 Микола Голуб спільно зі співробітниками Національної поліції провів практичне бінарне заняття для навчальної групи факультету № 6 з дисципліни «Адміністративно-юрисдикційна діяльність поліції».

Євроатлантична інтеграція України: шлях, успіхи та плани

Для здобувачів вищої освіти факультетів № 2 та № 3 ХНУВС відділом соціально-гуманітарної роботи було організоване відвідування заходу «Євроатлантична інтеграція України: історія та сьогодення». Він відбувся у Вінницькій обласній універсальній науковій бібліотеці ім. В. Отамановського. 

Бінарне заняття з навчальної дисципліни «Цивільний процес»

Професор кафедри цивільно-правових дисциплін Олександр Шишка, дізнавач сектору дізнання Прилуцького районного відділення поліції ГУНП у Чернігівській області Сергій Бортнік спільно зі слідчим відділення розслідування злочинів проти життя та здоров'я особи Іваном Гужовським провели для курсантів 3 курсу факультету № 1 бінарне заняття на тему «Доказування та докази у цивільному процесі».

Новини...

Гвардія наступу

Герої МВС: місце пошани й вдячності

Харківщина  незламна (відеопроєкт)

Курси з підготовки водіїв транспортних засобів категорії «В» для осіб з інвалідністю

Новини МВС України

Освітньо-науковий портал МВС України

Новини МОН України

Центр  психологічного здоров'я ХНУВС

Інформація про CEPOL

Спорт для вісх

Повідомити про корупцію

ОГОЛОШЕННЯ

У ХНУВС відбудеться олімпіада «Юний правознавець»

Харківський національний університет внутрішніх справ відповідно до Закону України «Про вищу освіту» оголошує конкурс на заміщення вакантних посад науково-педагогічних працівників.

Харківський національний університет внутрішніх справ відповідно до Закону України «Про вищу освіту», Закону України «Про наукову і науково-технічну діяльність» оголошує конкурс на заміщення вакантних посад наукових працівників.

14 грудня 2023 року в Харківському національному університеті внутрішніх справ відбудеться круглий стіл «Застосування інформаційних технологій у правоохоронній діяльності» в онлайн-режимі

01 грудня 2023 року в Харківському національному університеті внутрішніх справ відбудеться ХII Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні проблеми правового, економічного та соціального розвитку держави» в онлайн-режимі

07 грудня 2023 року в Харківському національному університеті внутрішніх справ відбудеться науково-практична конференція «Захист та дотримання прав громадян органами Національної поліції України в умовах воєнного стану» в онлайн-режимі

Телефон гарячої лінії

Вінницького Управління Департаменту внутрішньої безпеки

Національної поліції України

(068) 841-81-73.

МАЙБУТНІМ ПОЛІЦЕЙСЬКИМ!

Розпочата електронна реєстрація кандидатів з числа цивільних осіб, що бажають навчатися у вищих навчальних закладах зі специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку поліцейських, за кошти державного бюджету.

До уваги!

З  1 січня 2020 року в Харківському національному університеті внутрішніх справ змінено реквізити.

Оголошення

До уваги здобувачів вищої освіти: студентів, магістрів, аспірантів ХНУВС

Здобувачам освіти та працівникам ХНУВС!

Для отримання психологічної допомоги та підтримки рекомендовано звертатись до психологічної служби університету на електронну адресу відділення психологічного забезпечення: sprosi.psiho[email protected]. Консультації проходитимуть очно та онлайн.