З 1 липня 2016 року офіційна назва CEPOL - Агентство Європейського Союзу з підготовки співробітників правоохоронних органів.

Штаб-квартира СEPOL знаходиться у м. Будапешт (Угорщина). CEPOL сприяє співпраці та обміну знаннями серед працівників правоохоронних органів ЄС (у тому числі і третіх країн), з питань, які випливають із пріоритетів ЄС у сфері безпеки, зокрема в частині Політики ЄС у сфері боротьби з організованою злочинністю. У країнах, які співпрацюють з CEPOL, діють Національні підрозділі CEPOL (національні контактні пункти).

Основна місія CEPOL: зробити Європу безпечним місцем шляхом підготовки та навчання працівників правоохоронних органів.

Бачення CEPOL: бути центром підготовки та навчання Європейських правоохоронних органів, орієнтуючись на інновації та якість.

Основні цінності: права людини та основоположні свободи; Європейська співпраця; якість; інновації; надійність.

CEPOL проводить такі види навчання:

1) проведення курсів, конференцій, семінарів. Як правило, вони проходять у навчальному закладі в одній з держав-членів CEPOL або в штаб-квартирі CEPOL. Навчання також передбачає дослідження та обмін досвідом;

2) онлайн навчання (дистанційне навчання у формі вебінарів, онлайн-курсів, модулів);

3) програма обмінів CEPOL (дозволяє працівникам правоохоронних органів провести тиждень з колегами в іншій державі, обмінятися досвідом та кращими практиками, ініціювати проєкти співпраці та сприяти довготривалому та глибокому навчанню та співробітництву);

4) Європейська спільна магістерська програма CEPOL – академічна програма, яка спрямована на вирішення загальних викликів у правоохоронній діяльності в межах внутрішньої безпеки.

Навчання CEPOL проводиться за такими напрямами (категоріями): організована злочинність; кіберзлочинність; інформаційні системи ЄС; планування та командування місіями ЄС; фундаментальні права; лідерство та інші навики; співробітництво правоохоронних органів та інформаційний обмін; вища освіта та дослідження тощо.

CEPOL об’єднує працівників правоохоронних органів з метою надання їм можливостей для особистісного та професійного розвитку шляхом навчання; сприяння вирішенню питань, пов’язаних з Європейською безпекою; створення мережі закладів підготовки працівників правоохоронних органів. 


Джерело та більш детальна інформація за посиланням: https://www.cepol.europa.eu/

CEPOL Training Catalogue of Granted Activities 2023

CEPOL Training Catalogue of Granted Activities 2022

CEPOL Training Catalogue 2021

Перелік тем наявних курсів на освітній платформі Leed CEPOL