ХНУВС на шляху інтеграції до Європейського освітнього простору вперше запроваджує програми двох дипломів

 

ХНУВС створює нові можливості для професійної реалізації випускників. Це спільні освітні програми нашого закладу та закордонних університетів, які надають можливість здобувачам освіти ХНУВС проходити навчання за інтегрованими навчальними програмами у навчальних закладах різних країн та одночасно отримати два дипломи: нашого та європейського університету.

Метою реалізації програм двох дипломів у ХНУВС є забезпечення можливостей студентам/курсантам не тільки набути досвід навчання в закордонному університеті та розширити можливості професійної підготовки, але й підвищити свій рівень конкурентоспроможності при працевлаштуванні.

Окрім цього навчання за програмами двох дипломів відкриває додаткові можливості:

  1. Відвідування лекцій відомих професорів Європи, участь у спільних дослідницьких, а також освітніх програмах.
  2. Набуття досвіду перебування в умовах практико-орієнтованого навчання з використанням сучасного технічного оснащення у навчальних аудиторіях, лабораторіях, наукових центрах, тощо.
  3. Отримання міжнародновизнаного диплому надає кращі стартові позиції для працевлаштування.
  4. Підвищення рівня володіння іноземними мовами.
  5. Можливість ознайомлення з культурою та традиціями країн Євросоюзу.

Студенти магістратури факультету 6 отримують можливість взяти участь у програмі двох дипломів з Вищою школою управління охороною праці в місті Катовіце (WSZOP). Це сучасний університет техніко-гуманітарного профілю, місією якого є навчання та наукові дослідження в галузі проблем, пов'язаних із внутрішньою безпекою, менеджментом та філологією. WSZOP співпрацює з багатьма університетами та науково-дослідними центрами в Польщі та іншими країнами Європи, реалізує міжнародні навчальні програми, стажування, дослідження, обмін студентами та викладачами з провідними університетами Європейського Союзу.

Більш детально про програму «Два диплома» можна дізнатися на сайті Вищої школи управління охороною праці за наступним посиланням.

Програма 2Д - набір весна 2022 року

Програма 2Д - путівник набір весна 2022 року

Презентація програми 2Д на 2021-2022 навчальний рік

Презентацiя №1 Вищої школи управління охороною праці

Презентацiя №2 Вищої школи управління охороною праці

Презентацiя №3 Вищої школи управління охороною праці