Левітт Інститут Міжнародного розвитку розпочинає осінній семестр курсу «Критичне мислення та адвокатура як основа вільного суспільства»

Шановні здобувачі вищої освіти ХНУВС! 9 жовтня 2023 Левітт Інститут Міжнародного розвитку розпочинає осінній семестр курсу «Критичне мислення та адвокатура як основа вільного суспільства». Левітт Інститут міжнародного розвитку – американська громадська неприбуткова організація, діяльність якої спрямована на підготовку кадрів серед студентів та практикуючих юристів, які добре обізнані у західно-правовій етиці, мислять критично та вміють застосовувати законодавство України. 

Правоохоронна діяльність, керована аналітикою

У межах співпраці Харківського національного університету внутрішніх справ з Консультативною місією Європейського Союзу в Україні у Школі наукового лідерства вишу відбулося заняття на тему «Правоохоронна діяльність, керована аналітикою (ILP) – сучасна модель правоохоронної діяльності. Аналітика, аналітична розвідка у прийнятті обґрунтованих, ефективних та результативних управлінських рішень».

Онлайн-зустріч із представниками Офісу Ради Європи в Україні

У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбулася онлайн-зустріч із представниками Офісу Ради Європи в Україні – міжнародною менеджеркою проєкту Ради Європи «HELP (Освіта в галузі прав людини для юристів для України в тому числі під час війни)» Ольгою Костенко, старшою спеціалісткою Проєкту Галиною Смірновою та співробітником Проєкту Володимиром Боряком.

Бінарне лекційне заняття в Університеті Мічигану, США провів викладач ХНУВС

Завідувач кафедри криміналістики, судової експертології та домедичної підготовки факультету № 1, кандидат юридичних наук, доцент Василь Корнієнко в режимі zoom-конференції провів англійською мовою бінарне лекційне заняття для студентів Мічиганського Університету, що в Сполучених Штатах Америки.

Співпраця ХНУВС та ОБСЄ

У ХНУВС для здобувачів вищої освіти відбувся інформаційний захід. Головним спікером виступила менеджерка з протидії торгівлі людьми Програми підтримки ОБСЄ для України Надія Остапчук.  Начальниця відділу міжнародного співробітництва Олена Устименко ознайомила присутніх з історією співпраці ХНУВС та ОБСЄ.

Курсанти факультету № 4 опановують хмарну платформу інтерактивного навчання з кібербезпеки RangeForce

За сприяння Агентства США з міжнародного розвитку (United States Agency for International Development, USAID) курсанти 3-4 курсів, які навчаються за спеціальністю «Кібербезпека та захист інформації», отримали доступ до хмарної платформи інтерактивного навчання з кібербезпеки RangeForce. 

Представники ХНУВС взяли участь у бізнес-тренінгу «Грантові проєкти»

З метою реалізації програми «Мери за економічне зростання», що фінансується Європейським Союзом (ЄС), відбувся навчальний бізнес-тренінг «Грантові проєкти та бізнес-проєкти: від ідеї до втілення». До заходу долучилися курсанти факультетів № 1 та № 4, заступник декана факультету № 4 Юрій Онищенко, професорка кафедри протидії кіберзлочинності Світлана Лучик та доцент кафедри іноземних мов Олег Гончарук.

До уваги здобувачів вищої освіти, представників наукового та науково-педагогічного складу ХНУВС

Запрошуємо Вас долучитися до онлайн-зустрічі з представниками Офісу Ради Європи в Україні, яка відбудеться 21 вересня 2023 року о 16.00. Метою заходу є презентація Проєкту «HELP (Освіта в галузі прав людини для юристів) для України, в тому числі під час війни» та курсів, розміщених і доступних для навчання на платформі HELP.

Підписано Меморандум про співпрацю між Офісом Ради Європи в Україні та ХНУВС

Предметом Меморандуму є реалізація співпраці між Офісом Ради Європи в Україні та Харківським національним університетом внутрішніх справ є підвищення ефективності університетської освіти щодо системи Європейських стандартів прав людини шляхом впровадження в освітні програми курсів Програми Ради Європи HELP (Освіта в галузі прав людини для юристів).

Участь представників ХНУВС у щорічній конференції та засіданні Асоціації європейських поліцейських коледжів

Відбулась щорічна конференція Асоціації європейських поліцейських коледжів «Віртуальна реальність у підготовці поліцейських», що цього року об’єднала понад 80 представників різних країн Європи – поліцейських і керівників поліцейських підрозділів, викладачів і дослідників поліцейських навчальних закладів, юристів, психологів, фахівців з інформаційних технологій тощо.