Участь у навчально-практичному семінарі у межах Програми «Erasmus+»

Викладачка кафедри юридичних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Марина Гайдар взяла участь у навчально-практичному семінарі на тему «Елементарне співробітництво: Складові елементи для проєктів КА2» у м. Ізвоаре (Румунія), організованого у межах Програми «Erasmus+». 

Привітання з Днем Національної поліції України від Академії «Штефан Чел Маре»

Колектив Харківського національного університету внутрішніх справ привітав ректор Академії «Штефан Чел Маре» МВС Республіки Молдова, головний комісар Діну Оставчук: «Маю честь привітати вас від імені колективу Академії «Штефан Чел Маре» МВС і від себе особисто з нагоди Дня поліції!

Участь у міжнародній науковій конференції

Професор кафедри соціально-гуманітарних дисциплін, доктор філософських наук, професор факультету № 6 Володимир Шаповал взяв участь у Міжнародній науковій конференції «Німецька класична філософія та університетська філософія» до 300-річчя від дня народження Іммануїла Канта та 190-річчя від дня смерті Йоганна Баптиста Шада.

Участь у Міжнародній літній школі

Доцентка кафедри гуманітарних дисциплін Сумської філії ХНУВС Юлія Самойлова взяла участь у Міжнародній літній школі «Інтернаціоналізація та інтернаціоналізація вдома через віртуальний обмін»: Створення мотиваційного середовища для спільного міжнародного онлайн-навчання (COIL) у Палаці Дембіна в м. Познань (Польща).

Участь у міжнародній програмі для науковців

Професорка кафедри теорії та історії держави і права факультету № 1 ХНУВС Юлія Загуменна була відібрана для участі у міжнародній програмі наставництва «Business and Human Rights (BHR): Mentorship Program for Ukrainian Early Career Researchers (Підтримка молодих дослідників для розвитку стійких бізнес-моделей в Україні)» (BHR4Ukraine).

До уваги здобувачів вищої освіти, представників наукового та науково-педагогічного складу ХНУВС!

Запрошуємо Вас долучитися до презентації результатів аналітики ГО СД Платформа «Розширення ЄС та трудова міграція: уроки для України в контексті європейської інтеграції», яка відбудеться 18 червня 2024 року о 19:00 на платформі Zoom.

Участь у конференції з підвищення зацікавленості на заняттях іноземної мови

Завідувачка кафедри іноземних мов факультету №4 ХНУВС Олена Статівка взяла участь у міжнародній онлайн-конференції «Spring Online Conference» від видавництва MM Publications and Linguist LLC. На заході розглянуто такі питання: як підтримувати зацікавленість і мотивацію студентів на заняттях, як підвищити увагу та зосередженість тощо.

Участь у конференції з новітніх методик викладання англійської мови

Завідувачка кафедри іноземних мов факультету №4 ХНУВС Олена Статівка, доценти цієї ж кафедри Олег Гончарук, Валентина Кочина, Валентина Почуєва, старші викладачі Артем Білoусов та Лариса Сазанова взяли участь у триденній міжнародній онлайн-конференції «ELTOC», яку організував Оксфордський університет. 

Участь у міжнародному семінарі

Завідувач кафедри протидії кіберзлочинності факультету № 4 Олександр Манжай взяв участь у семінарі ОБСЄ та виступив із онлайн-доповіддю «Використання інструментів штучного інтелекту в поліцейській діяльності». В ній висвітлено питання протидії торгівлі людьми, яка здійснюється з використанням технологій з особливим акцентом на штучному інтелекті.

Безпека майбутнього: конфіденційність даних, штучній інтелект та еволюція розвідки

Представники Харківського національного університету внутрішніх справ – помічниця ректора з гендерних питань Оксана Цукан та проректор Михайло Бурдін взяли участь у третій конференції «Безпека майбутнього: конфіденційність даних, штучній інтелект та еволюція розвідки».