Міжнародне стажування викладачів

Доцент кафедри кримінального процесу та організації досудового слідства  факультету № 1 доктор юридичних наук, доцент Тетяна Фоміна пройшла міжнародне онлайн-стажування для викладачів закладів вищої освіти від Білостоцького державного університету (Польща). Тема стажування - «Навчально-наукова діяльність в сучасному університеті: виклики, рішення, перспективи». 

Участь у вебінарі з дотримання прав дитини в умовах воєнного стану

Доцентка кафедри адміністративного права та процесу факультету № 1 Ірина Казанчук взяла участь у навчальному вебінарі «Доступ дитини до правосуддя в умовах воєнного стану та після його завершення: проблемні аспекти спадкування, відновлення втрачених документів і встановлення фактів, що мають юридичне значення».

До уваги здобувачів вищої освіти ХНУВС!

Запрошуємо здобувачів вищої освіти Харківського національного університету внутрішніх справ приєднатися до курсу Левітт Інституту міжнародного розвитку «Критичне мислення та адвокатура як основа вільного суспільства», що розпочинається 10 жовтня 2022 року.

Міжнародне стажування «Наукові перспективи та інновації в освіті: досвід Чехії»

Професорка кафедри теорії та історії держави і права факультету № 1 Юлія Загуменна пройшла Міжнародне дистанційне стажування «Scientific perspectives and innovations in education: experience of the Czech Republic» («Наукові перспективи та інновації в освіті: досвід Чехії») на базі Міжнародного економічного інституту тривалістю – 180 годин (6 ЄКТС). 

Підвищення педагогічної майстерності

Завідувач кафедри правового забезпечення підприємницької діяльності та фінансової безпеки Ольга Гетманець та доцент кафедри Євгенія Ананьєва взяли участь у міжнародному онлайн-воркшопі «Global Legal Skills Virtual Workshop Series». 

Участь у науково-практичній конференції

Професор кафедри соціології та психології факультету № 6 доктор педагогічних наук, професор, Валентина Тюріна взяла участь у I Міжнародній науково-практичній конференції «Різноманітність і включення в наукову сферу», яка відбулася у м. Варшава (Польща).

Підвищення професійної майстерності

Викладач кафедри тактичної та спеціальної фізичної підготовки факультету № 3 Харківського національного університету внутрішніх справ Олександр Скляр на відкритій платформі Prometheus завершив онлайн-курс «Базова психологічна допомога в умовах війни», розроблений у рамках проєкту «Термінова підтримка ЄС для громадянського суспільства», що впроваджується ІСАР Єднання за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Інтерактивні технології та хмарні сервери в онлайн-навчанні

Старша викладачка кафедри іноземних мов факультету № 4 Лариса Сазанова взяла участь у Міжнародному підвищенні кваліфікації наукових, науково-педагогічних працівників та працівників закладів освіти «Interactive Technologiesand Cloud Services in Online Education: The Experience of the European Countriesand Ukraine» («Інтерактивні технології та хмарні сервери в онлайн-навчанні: досвід країн Європейського Союзу та України»).

Курсанти взяли участь у тренінгу з надання допомоги пораненим в умовах бойових дій

Курсанти та курсантки третього та четвертого курсів факультету № 1 взяли участь у тренінгу за темами «Tactical Combat Casualty Care» («Надання допомоги пораненим в умовах бойових дій») та «Basic Life Support» (Протокол базової підтримки життя), що відбувся у м. Кам’янець-Подільський протягом 8–10 серпня 2022 р.

Формування нового покоління молодіжних лідерів

Голова Школи наукового лідерства ХНУВС Віталій Найда успішно пройшов усі кваліфікаційні етапи та отримав статус молодіжного лідера зі сталого розвитку програми United People Global (UPG). До участі у програмі було відібрано учасників з усього світу.