До уваги майбутніх курсантів! Вступ 2023!
З 01 листопада 2022 року на порталі для кандидатів на навчання за державним замовленням osvita.np.gov.ua відкрито для заповнення анкету кандидата на навчання у закладах вищої освіти зі специфічними умовами навчання, що здійснюють підготовку поліцейських.
Проведено відбірковий етап конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика серед студентів університету

У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбувся І етап ХХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика серед першокурсників факультету № 6. Організував та провів захід у дистанційному форматі старший викладач кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Михайло Овчинников.

Участь викладачів кафедри іноземних мов у Міжнародних тренінгах з якісного викладання англійської мови

Завідувачка кафедри іноземних мов факультету № 4 ХНУВС Олена Статівка взяла участь в онлайн-тренінгу від ТОВ Дінтернал Ед’юкейшн «Інтеграція елементів екзаменаційної підготовки у загальну навчальну програму вивчення англійської мови з посібником FOCUS ON EXAMS.UA, де розглядалися питання оптимального балансу між розвитком мовленнєвої компетентності студентів та перевіркою їх готовності до іспиту.

Лекція для курсантів до 90-х роковин Голодомору-геноциду 1932-1933 років

Для здобувачів вищої освіти Харківського національного університету внутрішніх справ відділом соціально-гуманітарної роботи організовано й проведено відеолекторій до 90-х роковин Голодомору-геноциду 1932-1933 рр., в якому взяли участь усі структурні підрозділи університету, віддалені - за допомогою онлайн-зв`язку.

Екскурсія містом для першокурсників

Курсанти першого курсу факультету № 3 разом із куратором групи Альоною Бахаєвою відвідали Європейську площу – невеликий і затишний сквер, який розташувався  у центрі міста. Його «родзинкою» місцеві жителі вважають водонапірну вежу, яку збудували у 1911 році за проєктом архітектора Артинова. Під час війни у вежі знаходився спостережний пункт, оскільки звідси можна було бачити, що відбувається на околицях міста. Пізніше, будівлю переобладнали і пристосували під житло працівників водоканалу.

Пам'ятаємо. Єднаємося. Переможемо

Колектив Харківського національного університету внутрішніх справ долучився до всеукраїнської акції “Запали свічку” у День пам’яті жертв Голодоморів, що відзначається в Україні щороку у четверту суботу листопада. Сьогодні заходи із вшанування пам'яті жертв сталінського режиму відбуваються під час повномасштабної війни росії проти України, під гаслом “Пам'ятаємо. Єднаємося. Переможемо”.

Зустрічі кураторів ХНУВС зі студентами, присвячені подіям Голодомору

Куратори факультету № 6 - працівники кафедри правового забезпечення підприємницької діяльності та фінансової безпеки Євгенія Ананьєва, Дар'я Коробцова, Артем Подорожній та Артем Добровінський провели зустрічі зі студентами своїх груп, присвячені одній з найстрашніших сторінок в історії України - Голодомору 1932-1933 років.

Кураторська година «Формування культури мовлення працівника поліції»

Старша викладачка кафедри іноземних мов факультету № 4  кураторка групи першого курсу Лариса Сазанова провела бесіду «Формування культури мовлення працівника поліції». Обговорювалися особливості діяльності працівників правоохоронних органів, вміння правильно, ясно й чітко висловлювати свою думку під час спілкування з представниками різних верств населення.

Голодомор - трагічні сторінки історії України

Для курсантів Харківського національного університету внутрішніх справ проведено лекції на тему «Голодомор  в Україні 1932-1933 років». Він був спричинений примусовою колективізацією, нереальними планами хлібозаготівель, політикою розкуркулення та відвертим терором проти сільського населення України.

Курсанти взяли участь в інтелектуальній грі «Подорож Україною за дві години»

Відділом соціально-гуманітарної Харківського національного університету внутрішніх справ та відділом молодіжної політики Вінницької міської ради серед команд курсантів проведено патріотичну інтелектуальну гру «Подорож Україною за дві години».