До уваги вступників!

З 01 липня 2022 року розпочато реєстрацію електронних кабінетів вступника для осіб, які вступають на навчання на основі повної загальної середньої освіти та ОКР молодший спеціаліст (ступеня молодший бакалавр або фаховий молодший бакалавр) у 2022 році.

МВС затвердило єдиний графік проведення вступної кампанії у заклади вищої освіти МВС в 2022 році

Нагадуємо, що в 2022 році вступити на бакалаврат денної форми за державним замовленням можливо на підставі вступного випробовування (без необхідності подавати результати національного мультипредметного тесту).

Важлива інформація для вступників за державним замовленням – майбутнім курсантам ХНУВС!

Звертаємо вашу увагу на те, що добір (відбір) кандидатів на навчання до закладів освіти органів системи МВС та оформлення їх особових (навчальних справ) у період дії воєнного стану дозволяється здійснювати закладам освіти органів системи МВС. Прийом на навчання до Харківського національного університету внутрішніх справ здійснюється на конкурсній основі за результатами внутрішніх вступних іспитів, згідно з Правилами прийому.

Мрієш стати поліцейським? Вступай до ХНУВС!

Якщо ти хочеш стати поліцейським, бажаєш захищати права та свободи громадян – у тебе є шанс вступити до Харківського національного університету внутрішніх справ!

Важлива інформація для майбутніх студентів ХНУВС (контрактна форма навчання)

Для вступу на навчання на факультет № 6 (контракт) до Харківського національного університету внутрішніх справ у 2022 році необхідно: 1. Для вступників на основі повної загальної середньої освіти на денну та заочну форми навчання: скласти мультипредметний тест в період з 18 липня по 10 серпня; створити електронний кабінет вступника з 01 липня на сайті vstup.edbo.gov.ua.

Вступ до магістратури ХНУВС у 2022 році без ЗНО!

Військовослужбовці Збройних Сил України та особи, залучені до Сил територіальної оборони, поліцейські, рятувальники, особи рядового і начальницького складу Державної кримінально-виконавчої служби, Національної гвардії, Державної прикордонної служби, Державної пенітенціарної служби, прокуратури, Служби судової охорони, Державного бюро розслідувань, Служби безпеки України та інші (у разі наявності підтверджувальних документів) під час вступу на навчання для здобуття ступеня магістра за кошти фізичних та юридичних осіб (контракт) на факультет № 6, беруть участь у конкурсному відборі за результатами тільки фахового іспиту, що складається в університеті.

Вступай до ХНУВС за спеціальністю «Облік і оподаткування»!

У Харківському національному університеті внутрішніх справ триває набір курсантів за спеціальністю «Облік і оподаткування». Незважаючи на те, що ХНУВС тимчасово дислокується в іншому місці, робота з набору абітурієнтів триває.

Розпочато реєстрацію для складання МКТ та МТНК 2022

До уваги вступників до магістратури! З 27 червня розпочато реєстрацію для проходження магістерського комплексного тесту та магістерського тесту навчальної компетентності (ЗНО). Реєстрація триватиме до 18 липня 2022 року.

Співробітництво з КМЄС у галузі психологічного забезпечення правоохоронної діяльності

За участі завідувача науково-дослідної лабораторії з проблем психологічного забезпечення правоохоронної діяльності Харківського національного університету внутрішніх справ Олексія Сердюка відбулось засідання робочої групи Консультативної місії Європейського Союзу (КМЄС) в Україні з психологічного забезпечення правоохоронної діяльності.

Волонтерська допомога постраждалим в умовах війни

Студентка 2 курсу Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ спеціальності «Правоохоронна діяльність» Ольга Костенко з березня 2022 року входить до складу команди ГО «Перший Сумський гуманітарний штаб», який діє у місті з початку війни.