До уваги вступників на навчання за кошти фізичних та юридичних осіб (факультет № 6)
header image

Шановні абітурієнти, нагадуємо вам контактні номери телефонів представників Приймальної комісії Харківського національного університету внутрішніх справ для вступу на навчання на факультет № 6 за кошти фізичних та юридичних осіб, за якими можна проконсультуватися та отримати інформацію щодо вступної кампанії.

Робоча зустріч представників КМЄС із керівництвом ХНУВС і НАНГУ
header image

Під час зустрічі із делегацією Консультативної місії Європейського Союзу в Україні ректор університету Валерій Сокуренко відзначив тривалу співпрацю, зокрема у межах проєкту міжнародної технічної допомоги «Операційна підтримка у наданні стратегічних консультацій щодо реформування сектору цивільної безпеки України».

Підвищення кваліфікації онлайн
header image

Заступник декана з навчально-методичної роботи факультету № 1 ХНУВС Олексій Салманов взяв участь у міжнародному вебінарі на тему: «Міжнародний досвід використання штучного інтелекту в освітньому процесі».

З абітурієнтами проведено консультації
header image

У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбулися консультації щодо вимог з оцінювання рівня фізичної підготовленості та проведення співбесіди з оцінювання рівня вмотивованості до обраної професії.

Сучасні виклики для юридичної освіти: необхідність реформ та інновацій
header image

Учасник Школи наукового лідерства курсант 1 курсу факультету № 3 Роман Дмитрієв став півфіналістом ІІ Всеукраїнського молодіжного конкурсу «Юридична освіта майбутнього». Під науковим керівництвом голови Школи наукового лідерства, наукового співробітника науково-дослідної лабораторії з проблем психологічного забезпечення правоохоронної діяльності Віталія Найди курсант підготував есе на тему «Сучасні виклики для юридичної освіти: необхідність реформ та інновацій».

Візит делегації КМЄС до університету
header image

Харківський національний університет внутрішніх справ відвідала делегація Консультативної місії Європейського Союзу в Україні. Обговорювалися напрями подальшого співробітництва, за якими КМЄС може надати підтримку ЗВО, що належать до Сил безпеки та оборони України у розбудові стійкого соціального середовища, де справедливість і верховенство права переважатимуть в усіх сферах.

Звернення Президента Володимира Зеленського з нагоди Дня Української Державності
header image

Сьогодні ми всіма силами зосереджуємося на битві, яку Україна повинна виграти. Ця битва – заради нашої незалежності. Заради того, щоб цю незалежність могли успадкувати наступні покоління. Успадкувати, а не виборювати. Щоб ми їм дали гордість за Україну, а не її біль.

Ознайомча практика в підрозділах ГУНП у Хмельницькій області
header image

Для курсантів першого курсу факультетів №1 та №4 Харківського національного університету внутрішніх справ, які навчаються за спеціальністю «Правоохоронна діяльність», розпочалася ознайомча практика на базі Кам’янець-Подільського районного управління поліції ГУНП у Хмельницькій області.

Донорська допомога курсантів університету
header image

Потреба у крові та її компонентах існує постійно, тому курсанти, студенти та працівники ХНУВС регулярно долучаються до цієї благодійної та життєво важливої справи. Першокурсники факультету № 3 вкотре стали донорами для захисників і захисниць України, щоб поділитися з ними кров’ю, яку не можна замінити жодною речовиною.

В університеті розпочалася вступна кампанія
header image

Харківський національний університет внутрішніх справ відкрив свої двері для вступників, які приїхали з усіх куточків України. Керівництво й працівники університету доклали багато зусиль, щоб кампанія проходила чітко, злагоджено, прозоро із дотриманням усіх вимог, відповідно до законодавства України.