Бінарне заняття за участі працівників практичних підрозділів поліції

Для студентів першого курсу ХНУВС доцентка кафедри фундаментальних та юридичних дисциплін факультету № 6 Кристина Кисильова разом із працівниками Кам’янець-Подільського районного управління поліції ГУНП в Хмельницькій області провели бінарне заняття із дисципліни «Поліцейська деонтологія».

Жителів Староушицької громади ознайомили з особливостями навчання в Автошколі

Керівник Автошколи для осіб з інвалідністю Харківського національного університету внутрішніх справ Олександр Марунчак провів робочу зустріч із головою Староушицької сільської об’єднаної територіальної громади Кам'янець-Подільського району Анатолієм Тимчуком.

Вибори до органів студентського самоврядування у Кам’янець-Подільській філії ХНУВС

На першому курсі факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ пройшли вибори голови та активу студентського самоврядування серед студентів, які навчаються у м. Кам’янець-Подільський. У заході взяли участь деканеса факультету Оксана Брусакова, її заступниця Наталія Машніцька та методистка Олена Адамчук.

Торгівля людьми – злочин та порушення прав людини

Доцентка кафедри кримінального права і кримінології факультету № 1 ХНУВС Тетяна Шевчук разом із активом наукового гуртка кафедри успішно пройшли курс підвищення кваліфікації на тему «Протидія торгівлі людьми в Україні. Вплив війни» на платформі онлайн-курсів Prometheus.

Співпраця з регіональним центром із надання безоплатної вторинної правової допомоги

Професорка кафедри теорії та історії держави і права факультету № 1 ХНУВС Юлія Загуменна та доцентка цієї ж кафедри Олена Юшкевич провели зустріч із директором Кам’янець-Подільського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Валентином Бартишем.

Курсантка Софія Коваль стала переможницею у чемпіонаті України із сумо

У м. Луцьк пройшов чемпіонат України серед юнаків і дівчат з боротьби сумо. У змаганнях взяла участь курсантка 1 курсу факультету № 3 Софія Коваль. За результатами виступів вона посіла І місце у ваговій категорії до 55 кг. Вітаємо Софію та бажаємо нових перемог у спорті та навчанні!

Участь курсанток ХНУВС у Міській Дебатній Лізі

Представниці Школи наукового лідерства Харківського національного університету внутрішніх справ курсантки 3 курсу факультету № 2 Оксана Собко та Олена Вахницька взяли участь у Міській Дебатній Лізі, що відбулася у Молодіжному центрі «Квадрат» (м. Вінниця).

До Дня захисників і захисниць України відбулося засідання наукового гуртка кафедри правоохоронної діяльності та поліціїстики

Відзначення Дня захисників і захисниць України стало темою проведення чергової зустрічі наукового гуртка кафедри правоохоронної діяльності та поліціїстики факультету № 6, в якому взяли участь завідувачка кафедри правоохоронної діяльності та поліціїстики Ірина Панова, керівниця наукового гуртка  Вікторія Мельник, викладачка кафедри Дар’я Глушкова, студенти та слухачі магістратури факультету № 6.

Курсанти ознайомили ліцеїстів із університетом

Здобувачі вищої освіти факультету № 3 Харківського національного університету внутрішніх справ провели профорієнтаційні заходи з учнями випускних класів ліцею № 4 м. Вінниця та ознайомили їх із правилами вступу до закладу вищої освіти системи МВС.

Для студентів-першокурсників розпочалися очні заняття

Сьогодні у здобувачів вищої освіти факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ розпочався навчальний процес у режимі офлайн. Впродовж тижня усі вони заселилися у гуртожиток, в якому створено безпечні, зручні й комфортні умови.