У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбулося відкриття ІІ благодійного турніру з міні-футболу «З надією у майбутнє», що проводиться серед дітей соціально вразливих категорій,  громадських і благодійних організацій, а також представників правоохоронних органів Харкова та Харківської області.

Змагання відкрив проректор університету Анатолій Клочко. Він привітав учасників та наголосив, що проведення подібних заходів сприяє підвищенню ролі фізичної культури та спорту, профілактиці правопорушень та шкідливих звичок серед учнівської молоді, а також допомагає налагодженню позитивного контакту між дітьми, представниками цивільного та публічного секторів.

Змагання проводяться за ініціативи громадської організації «Благовіст 2013», під спільним керівництвом Федерації футболу Харківської області та Харківського національного університету внутрішніх справ за сприяння Управління превентивної діяльності Головного управління Національної поліції в Харківській області.