Заступник декана факультету № 5 Харківського національного університету внутрішніх справ Віктор Василенко відвідав ГУНП в Житомирській області та Коростенський відділ поліції.

Під час зустрічі з начальником Управління кадрового забезпечення ГУНП в Житомирській області полковником поліції Сергієм Левітаном та працівниками секторів кадрового забезпечення було обговорено стан добору кандидатів на навчання у вищі навчальні заклади зі специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку поліцейських.

«Харківський національний університету внутрішніх справ знаний по всій України, - зазначив Сергій Олександрович, відмітивши високу якість підготовки випускників ХНУВС, які прибувають на службу до ГУНП в Житомирській області. – Випускники шкіл активно цікавляться щодо нового набору та можливості навчатися у поліцейському виші. Сподіваюсь, що наша співпраця буде покращуватись з кожним роком і відносно далека відстань не стане на заваді отриманню якісної вищої освіти».