На всіх локаціях Харківського національного університету внутрішніх справ представники Швейцарського фонду з протимінної діяльності FSD (Fondation suisse de deminage) в Україні провели інформаційний захід за темою «Ризики, пов’язані з вибухонебезпечними предметами» для курсантів 1-4 курсів факультетів №№ 1-4. Вони ознайомили здобувачів освіти з ознаками різноманітних боєприпасів, можливими варіантами їх розташування. Розглядалися питання щодо ознак потенційно небезпечних територій та способів їх маркування (позначення), а також порядку поведінки під час потрапляння на небезпечні території, пов’язані з вибухонебезпечними предметами.

В організації заходу активну участь взяли працівники кафедри тактичної та спеціальної фізичної підготовки факультету № 3: завідувач кафедри Микола Боровик, старший викладач Володимир Євтушок і викладач Сергій Кучинський.