Курсанти Харківського національного університету внутрішніх справ взяли участь у чемпіонаті ГО «Вінницька територіальна організація ВФСТ “Колос”» з гирьового спорту (гвардійський ривок), який проходив у м. Вінниця.

Серед учасників змагань в особистому заліку курсанти університету вибороли такі місця:

І місце – курсант 2 курсу факультету № 1 Кирило Огієнко у ваговій категорії 63 кг;

IІ місце – курсант 1 курсу факультету № 2 Олексій Зубарєв у ваговій категорії 68 кг;

IІ місце – курсант 3 курсу факультету № 1 Володимир Гриценко у ваговій категорії 73 кг;

IІI місце – курсант 1 курсу факультету № 4 Денис Третьяков у ваговій категорії 78 кг;

IІ місце – курсант 1 курсу факультету № 1 Максим Кіфюк у ваговій категорії 85 кг.

У загально-командному заліку з гирьового спорту збірна команда ХНУВС посіла IІ місце та була нагороджена кубком, усі переможці і призери спортивного заходу отримали грамоти і медалі.