Кафедрами цивільно-правових дисциплін факультету № 4 та цивільного права та процесу факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ проведено засідання круглого столу за участі курсантів і студентів третіх курсів. Темою круглого столу стали актуальні питання застосування норм цивільного законодавства про довірчу власність.

З основною доповіддю виступив професор Святослав Сліпченко, який розгорнуто висвітлив історію виникнення та розвитку інституту довірчої власності, здійснив його порівняльно-правову характеристику та висловив критичні зауваження щодо внутрішньої неузгодженості відповідних норм вітчизняного законодавства, де цей інститут знайшов своє відображення. Критичні тези професора викликали найбільшу зацікавленість аудиторії, що стало приводом для обговорення науково-практичного матеріалу учасниками круглого столу. Резолютивною частиною засідання круглого столу вказано на необхідність подальшого розроблення проблемних питань довірчої власності у наукових дослідженнях курсантів (студентів).