За сприяння відділу міжнародного співробітництва ХНУВС члени проєкту з мовної підготовки «A way to Europe» під керівництвом доцента кафедри іноземних мов факультету № 4 Валентини Кочиної взяли участь у заході, організованому Асоціацією правників України на тему «Два роки повномасштабного вторгнення Росії в Україну: Майбутнє заморожених активів Росії».

Лекцію англійською мовою провела Юлія Зіскіна, адвокатка, що спеціалізується на інформаційній політиці та міжнародному публічному праві, киянка за народженням, яка зараз проживає у Вашингтоні, округ Колумбія. Спікерка є головною авторкою звіту Інституту «Нові лінії» - першого й одного з найповніших аналізів арешту російських державних активів на користь України, який став правовою основою для законодавства у США та Канаді. Вона дала свідчення на слуханнях Гельсінської комісії США «Змусити Росію заплатити: Конфіскація суверенних активів заради перемоги України», а також опублікувала статті про конфіскацію активів. На додаток до своєї адвокаційної діяльності у США Юлія стала співавторкою канадського Закону про спеціальні економічні заходи, який уповноважує канадський уряд конфісковувати російські державні активи.