Старший викладач кафедри кримінального права і кримінології факультету № 1 ХНУВС Костянтин Шевелев провів профорієнтаційні заходи у Харківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 146 Харківської міської ради Харківської області. До онлайн-спілкування підключилися 53 учні двох випускних класів.
Викладач університету розповів про особливості вступу до ХНУВС та навчання як за державним замовленням, так і за кошти фізичних та юридичних осіб. Питання, які частіше виникали у старшокласників, стосувалися реєстрації та подання онлайн-заяви кандидата на навчання у закладах вищої освіти зі специфічними умовами навчання, нормативів з іспиту з фізичної підготовленості та проходження творчого конкурсу. Костянтин Шевелев надав вичерпні відповіді на всі запитання учнів.