Напередодні зимових свят у молодіжному центрі «Романтика» відбувся новорічний батл «Інтуїція» серед чотирьох команд: молодіжних працівників, учнівської, волонтерської та студентської молоді.
До складу студентської команди увійшли чотири заклади вищої освіти міста Суми. Сумську філію Харківського національного університету внутрішніх справ представив курсант 1 курсу Володимир Корж.
Команди змагалися на кмітливість: потрібно було поділитися зі своєю командою цікавою історією з життя, а інші команди відгадували чия саме ця історія.
Завдяки інтуїції та кмітливості команда студентської молоді здобула перемогу після годинних батлів. Ми вітаємо нашого курсанта за активну участь і переконані, що у Сумській філії навчаються найкращі та найталановитіші. Так тримати!

Сумська філія ХНУВС