Представники кафедри цивільно-правових дисциплін факультету № 4 ХНУВС Олексій Зайцев, Олександр Шишка, Святослав Сліпченко, Наталія Шишка, Олена Піхурець, Оксана Бортнік, Тетяна Степаненко, Світлана Ясечко взяли участь у Всеукраїнській практично-науковій конференції «Захист цивільних прав осіб, які постраждали від збройної агресії». Захід був організований громадською організацією «Європейсько-азіатська науково-дослідницька платформа».
У науковому зібрання взіли участь науковці, судді та адвокати. Під час конференції вони розглянули актуальні питання подолання наслідків злочинних дій держави-терориста, було розроблено дієвий механізм відшкодування збитків постраждалих від російської агресії. При цьому було виявлено низку прогалин з фіксації та недосконалості, а в деяких випадках – і взагалі відсутність механізму відшкодування збитків постраждалим особам.