У межах проведення профорієнтаційної роботи доцент кафедри теорії та історії держави і права факультету № 1 Харківського національного університету внутрішніх справ Станіслав Іванов провів зустріч із заступницею директора з виховної роботи ліцею № 18 м. Івано-Франківськ Оксаною Курилів.
Обговорювалися питання щодо здійснення навчання у закладах вищої освіти зі специфічними умовами навчання та за якими спеціальностями буде здійснюватися набір до університету. Станіслав Іванов розповів, що з 01 листопада 2022 року на порталі МВС України для кандидатів на навчання за державним замовленням osvita.np.gov.ua відкрито для заповнення анкету кандидата на навчання у ЗВО зі специфічними умовами навчання, що здійснюють підготовку поліцейських.
Було також досягнуто домовленості про співпрацю та наступні зустрічі.