Напередодні Дня Cвятого Миколая провідна фахівчиня Ганна Мітітєл, завідувач клубу Андрій Лебеденко, заступниця голови студентсько-курсантського Парламенту Аль Хататнех Мея та представники курсантського самоврядування 1 курсу Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ відвідали в одному із місцевих медичних закладів поранених військовослужбовців Збройних сил України.
Збираючись до лікарні, хлопці та дівчата підготували для захисників святкові набори з фруктами, солодощами та привітальними листівками.
Вони тепло і по-дружньому поспілкувалися. Військові розповіли про своє перебування на фронті, ким працювали у мирний час, а також поділились планами на майбутнє.
Молодь подякувала бійцям за їхню відважність, мужність, відданість Україні та побажала міцного здоров’я, щастя, родинного тепла і перемоги нашій країні! Віримо у Збройні сили України!

Сумська філія ХНУВС