Здобувачі вищої освіти ХНУВС на чолі з професоркою кафедри теорії та історії держави і права факультету № 1 Юлією Загуменною та фахівчинею відділу соціально-гуманітарної роботи Валентиною Лаврусенко взяли участь у роботі круглого столу «Духовність: біблійний, суспільний і освітній контекст», присвяченому року ювілейного перекладу Біблії Іваном Огієнком.
Мета заходу – спільний пошук розв’язання складних проблем захисту та відбудови високодуховного громадянського суспільства в умовах сучасних викликів через осмислення тексту духовної книги – Біблії.
Під час круглого столу кандидатка юридичних наук Юлія Загуменна виступила з доповіддю на тему «Філософський підхід щодо осмислення права в Біблії».
До обговорення питань зв’язку духовної та культурної спадщини долучилися курсанти університету, після чого вони ознайомилися з виставкою духовної літератури та творами мистецтва сакральної тематики.