Викладачем кафедри фундаментальних та юридичних дисциплін Ксенією Гуртовою для студентів-правників в онлайн-форматі проведено бінарне заняття із фахівцем юридичного відділу Харківського районного центру зайнятості міста Харкова Ольгою Сбітнєвою.

Під час зустрічі було висвітлено сучасну проблематику пошуку праці за фахом у прифронтових населених пунктах, перспективи поновлення роботи відділів центру зайнятості у різних куточках областей України.

Особливо гостро постало питання допомоги безробітнім, які вимушено втратили роботу та покинули окупаційні території України, тому спеціалісти центру роблять усе можливе, щоб покращити ситуацію з ринком праці під час війни, в тому числі своєчасно забезпечувати виплати по безробіттю.

Наприкінці заняття слухачі переглянули відеоролик про функціонування центрів зайнятості під час воєнного стану.