Відділом рекрутингу та організації профорієнтаційної роботи разом з інститутом післядипломної освіти Харківського національного університету внутрішніх справ було організовано та проведено онлайн-зустріч з майбутніми абітурієнтами міст Харкова та Вінниці, а також Харківської, Житомирської, Запорізької, Кіровоградської, Луганської областей.

У заході взяли участь: проректор університету Анатолій Клочко, помічник ректора Віктор Слиш, начальниця відділу рекрутингу та організації профорієнтаційної роботи підполковник поліції Олена Чорноус, декани факультетів: № 2 – полковник поліції Ігор Назаренко, № 3 – майор поліції Геннадій Звірянський, № 6 – Оксана Брусакова та заступниця директора інституту післядипломної освіти майор поліції Світлана Фіалка.

До онлайн спілкування підключилося 194 локації, це близько тисячі майбутніх абітурієнтів та їх батьків. Вони отримали необхідну інформацію та відповіді на запитання, що їх цікавили.