Волонтерський загін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ протягом жовтня–листопада у позанавчальний час, у перервах між повітряними тривогами та відключенням світла, допомагає волонтерам Благодійної організації «Дзеркало добра» у плетінні маскувальних сіток.
«Волонтерська допомога та підтримка в час війни – найважливіші і найцінніші. Адже всім відомо, що в єдності – сила, тільки разом ми сильні та непереможні, – впевнена провідна фахівчиня із організації виховної роботи Ганна Мітітєл, – Завдяки патріотичній свідомості, громадянській позиції курсантів і студентів, активності голови волонтерського сектору студентсько-курсантського парламенту Єлизавети Шевцової наші волонтери, щотижня долучаються до волонтерської діяльності».

Сумська філія ХНУВС