Доцентка кафедри гуманітарних дисциплін Сумської філії ХНУВС Тетяна Геращенко провела бінарне заняття з філософії зі студентами за участю керівниці гуртка «Літературознавство» Сумського територіального відділення МАН України, кандидатки філологічних наук, доцентки Валентини Владимирової. Тема семінарського заняття «Сучасна світова філософія».
На занятті розглянули особливості сцієнтичного, антропологічного, релігійно-філософського напрямків сучасної світової філософії. Значна увага була приділена характеристиці сучасної герменевтики. Валентина Миколаївна охарактеризувала місце української герменевтики у світовій філософії. Вона зупинилася на творах із філософської лірики Ліни Костенко, Володимира Затуливітера, Оксани Забужко та інших відомих українців та прочитала кілька своїх власних віршів.
Майбутні юристи проявили на занятті високу активність і отримали багато корисної інформації. У продовженні актуальної теми студенти запропонували провести літературний вечір.

Сумська філія ХНУВС