У Харківському національному університеті внутрішніх справ стартував ХІІІ Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. У I етапі конкурсу взяли участь 127 курсантів і студентів університету. За результатами перевірки конкурсних робіт журі визначить переможців, які візьмуть участь у наступному етапі конкурсу.
Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка було започатковано ще у 2010 році, і відтоді вже традиційно у ньому щороку беруть участь поціновувачі творчості Великого Кобзаря. Він має на меті вшанування творчої спадщини Тараса Шевченка, а також виявлення творчо обдарованої молоді, розвиток її потенціалу, підвищення рівня мовної освіти в Україні.