Кафедрою педагогіки та психології факультету № 3 Харківського національного університету внутрішніх справ проведено онлайн-зустріч із кураторами навчальних груп за темою «Виховна робота куратора з профілактики суїцидальної поведінки».
Доцентка кафедри, кандидатка психологічних наук, доцентка Вікторія Доценко розповіла кураторам про три групи симптомів, на які слід звертати увагу під час спілкування зі здобувачами вищої освіти: психологічні симптоми – думки, почуття та мотивації; фізичні симптоми, такі як головний біль, біль у животі, біль у спині. Іноді депресія має лише соматичні прояви. Поведінкові симптоми – це результат від взаємодії психологічних і фізичних симптомів. Кураторам було запропоновано низку заходів із профілактики суїцидальної поведінки серед здобувачів освіти.
Учасники заходу поділилися власним досвідом щодо виховної роботи зі здобувачами в умовах воєнного стану, обговорили нові виклики, окреслили нові напрямки виховної роботи.