У Харківському національному університеті внутрішніх справ тривають практико-орієнтовані заняття зі спецкурсу «Дії слідчо-оперативних груп Національної поліції з документування злочинів, вчинених в умовах воєнного стану». Практичні заняття проводяться у формі поліцейського квесту.
Старші викладачі кафедри кримінального процесу та організації досудового слідства факультету № 1 Валерія Гнатенко та Олексій Маник продемонстрували здобувачам вищої освіти особливості проведення огляду місця події на локаціях «Місце влучання снаряду реактивної системи залпового вогню (РСЗВ) на відкритій ділянці місцевості» та «Місце поховання декількох осіб». Відповідно до отриманих індивідуальних завдань кожен курсант закріпив здобуті раніше теоретичні знання в умовах, максимально наближених до реальних, шляхом складання протоколу огляду місця події.