Місто-герой Харків продовжує протистояти російській агресії – ЗСУ, прикордонники, територіальна оборона, правоохоронці, рятувальники, медики, волонтери та пересічні харків’яни, які не залишили своє рідне місто у важкий для нашої країни час, намагаються наблизити таку довгоочікувану та жадану Перемогу!

Сьогодні, продовжуючи волонтерську роботу під егідою Кримінологічної асоціації України, представники кафедри кримінального права і кримінології факультету № 1 ХНУВС передали до КНП «Міська клінічна лікарня № 2 імені проф. О. О. Шалімова» медичне устаткування, лікарські засоби, а також засоби гігієни та дезінфекції.

Сподіваємось, що спільна праця харків’ян сприятиме найскорішому досягненню миру та злагоди у нашому місті та країні! Перемога України в серці кожного із нас!