Представники Харківського національного університету внутрішніх справ – доцент кафедри теорії та історії держави і права факультету № 1 Віктор Лазарєв і методист навчально-методичного відділення факультету № 6 Олександр Шульгін провели профорієнтаційну зустріч із працівниками та начальницею відділу освіти Безлюдівської селищної ради Вікторією Павленко.

Вони ознайомили представників відділу освіти, які безпосередньо спілкуються з майбутніми абітурієнтами, з діяльністю університету у воєнний період, роз’яснили особливості вступної кампанії 2022 року до Харківського національного університету внутрішніх справ. Детально розповіли про переваги навчання в університеті на бюджетній та контрактній формах навчання, про факультети та спеціальності, за якими готують фахівців, про спеціальності, за якими можна отримати вищу освіту за ступенями «бакалавр» і «магістр».