Керівником наукового гуртка доцентом кафедри кримінального права та кримінології факультету № 6 Іриною Луценко була організована онлайн-зустріч гаранта освітньо-професійної програми першого (бакалаврського) рівня вищої освіти «Право (правозастосування) професора кафедри кримінального права та кримінології факультету № 6, доктора юридичних наук, професора Андрія Шульги з учасниками наукового гуртка кафедри кримінального права та кримінології факультету № 6. Під час обговорення освітньо-професійної програми Андрій Шульга пояснив необхідність внесення до неї змін та презентував зміст і особливості. Студенти Інга Нарсіа, Аліна Ломанова та Аліна Терещенко активно долучилися до обговорення важливості та актуальності програми, її змістовного наповнення, порядку проходження практики, перспектив розвитку спеціальності та працевлаштування.

У підсумку присутні підтримали запропоновані зміни до ОПП.