«Побороли фашизм - поборемо рашизм» - з такою назвою днями відбувся творчий вечір, який було присвячено проблематиці війни, переживанням громадян України очима курсантів і викладачів Харківського національного університету внутрішніх справ. Захід було організовано силами курсантсько-студентського самоврядування університету за підтримки керівництва закладу вищої освіти.

Творчі колективи факультетів представили свої тематичні виступи. Читали вірші, виконували пісні. Вони були вираженням власних історій кожного з виступаючих та пронизані емоціями пережитого.

На заході був присутнім ректор Харківського національного університету внутрішніх справ генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко, проректор університету Анатолій Клочко, декани факультетів №№1-4, курсанти. Завершився творчий вечір патріотичним флешмобом.