Завідувачка кафедри правового забезпечення підприємницкьої діяльності та фінансової безпеки факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ  Ольга Гетманець та доцентки цієї ж кафедри Ірина Антол і Дар’я Коробцова пройшли онлайн-курс «Просто про гроші» через платформу масових відкритих онлайн-курсів Prometheus.

Лекторами курсу виступили фахівці банку ПУМБ: директор Департаменту з продуктів роздрібного бізнесу Дмитро Дудник; начальник Управління кредитних карток Олександра Чепуріна; начальник Управління пасивних продуктів роздрібного бізнесу Анастасія Ранчева.

Цей курс допоміг працівникам університету отримати базові знання у сфері банківських послуг і фінансової безпеки. Під час курсу було представлено відеолекції, додаткові матеріали до лекцій, практичні завдання, тести для самоперевірки набутих знань, корисні посилання.

Отримані знання будуть застосовані у рамках навчальних курсів, що викладаються кафедрою правового забезпечення підприємницької діяльності та фінансової безпеки факультету № 6 ХНУВС.