Команда Національного Еразмус+ офісу в Україні Вас до вебінару 30 червня 2022 р. на тему «Ukrainian Higher Education Under Bombs: Voices from #ErasmusGeneration»

Захід організовано за підтримки Міністерства освіти і науки України та Представництва Європейського Союзу в Україні спільно з Erasmus Student Network Ukraine, Erasmus Mundus Association Ukraine та Українським державним центром міжнародної освіти.

Під час вебінару спікери поділяться історіями працівників та студентів українських університетів про їхнє життя під час війни, підтримку Програми та мереж Еразмус+, а також про ключові шляхи підтримки та допомоги європейської спільноти. Дуже важливо, щоб голоси українського #ErasmusGeneration були почуті!

Коли? 30 червня 2022 р., 15:00-17:30 (за київським часом) / 14:00-16:30 CEST.

Де? Онлайн на платформі Zoom.

Цільова аудиторія: DG EAC, Представництва Європейського Союзу, Національні агентства Еразмус+, Національні Еразмус+ офіси, Erasmus Students Network, Erasmus Mundus Association, представники європейських закладів вищої освіти, європейські молодіжні організації та інші.

Мова заходу: англійська (переклад не забезпечується).

Реєстрація обов'язковаФорма для участі відкрита до 15:00 29 червня 2022 р. Підтвердження щодо участі разом з посиланням на платформу Zoom буде надіслано е-поштою до 18:00 29 червня 2022 р.

У випадку додаткових питань просимо звертатись до контактної особи: Катерина ЖДАНОВА, менеджер НЕО в Україні, +38093 773 43 92, [email protected][email protected].

Джерело: https://erasmusplus.org.ua/novyny/4246-ukrainian-higher-education-under-bombs-voices-from-erasmusgeneration-30-06-2022-online.html