Асоціація міжнародного освітнього та наукового співробітництва

запрошує науково-педагогічних працівників в період:

з 4 квітня по 13 травня 2022 року

пройти науково-педагогічне стажування (підвищення кваліфікації) за наступними напрямками:

• Ветеринарна медицина
     (Inštitút odborného rozvoja, Інститут професійного розвитку, Братислава, Словаччина)

• Економіка
    (Universitatea de Vest «Vasile Goldiș» din Arad, Baia Mare, România, Західний університет ім. В.Голдіша в Араді, Бая-Маре, Румунія)

• Журналістика, реклама та PR

• Історія

• Культура та мистецтво
    (Facultatea de Litere, Centrul Universitar Nord din Baia Mare (Факультет суспільних наук, Північний університетський центр у Бая-Маре)

• Медицина та стоматологія

• Педагогіка та психологія

• Політологія
    (Inštitút odborného rozvoja, Bratislava, Slovensko, Інститут професійного розвитку, Братислава, Словаччина)

• Продовольство, аграрні науки

• Публічне управління та адміністрування

• Соціологія

• Технічні науки

• Фізико-математичні науки

• Фізичне виховання

• Філологія

• Філософія

• Хімія та біологія

• Юридичні науки
    (Universitatea de Vest «Vasile Goldiș» din Arad, Arad, România, Західний університет ім. В.Голдіша в Араді, Арад, Румунія)

Напрямок, тематика, дати проходження, а також місце проходження стажування можуть бути скореговані, відповідно до потреб науково-педагогічного працівника.

Навчальне навантаження стажування становить 6 кредитів ЄКТС (180 годин) і розподіляється по 6 годин кожного дня впродовж 6 робочих тижнів. Кожен учасник стажування отримує сертифікат про проходження науково-педагогічного стажування (із зазначенням погодинної програми) та збірник тез науково-методичних доповідей.

Сертифікат про проходження науково-педагогічного стажування є документом, який підтверджує проходження стажування у науковій установі в країні, яка входить до Європейського Союзу, на здобуття звання доцента, професора і старшого дослідника відповідно до п. 2.1, 2.2, 2.3, 2.5, 2.7 Порядку присвоєння вчених звань науковим і науково-педагогічним працівникам (з урахуванням останніх змін згідно Наказу МОН України № 322 від 17.03.2021), а також враховується під час ліцензування та акредитації освітніх послуг.

Форма участі – дистанційна.

Мови тез доповідей: англійська, українська, словацька, румунська.

ПОРЯДОК РЕЄСТРАЦІЇ:

Учасникам необхідно до 13 травня 2022 року (включно) надіслати на електронну адресу [email protected] заявку та тези науково-методичної доповіді за профілем роботи здобувача в навчальному або науковому закладі України.

Джерело: https://aiesc.com.ua/naukovo-pedagogichne-stazhuvannya-v-naukovih-ta-navchalnih-institutsiyah-rumuniyi-ta-slovachchini