Спалах пандемії коронавірусної інфекції перетворився на виклик для освіти через закриття шкіл та перенесення освітнього процесу в комп’ютер. Що стосується учнів з особливими освітніми потребами, то нинішні заходи щодо подолання пандемії COVID-19 ускладнюють можливість постійного доступу до якісної освіти для них.

Цей онлайн-семінар має на меті поділитися практиками щодо інклюзивної освіти після початку пандемії в Україні та ЄС; обговорити основні проблеми забезпечення якісної інклюзивнох освіти, під час кризи викликаної COVID-19, а також основні проблеми практичної інклюзивної освіти; і, авжеж, обмінятися досвідом з забезпечення та просування „освіту для всіх” у такі буремні часи.

Під час цього онлайн-семінару експерти спробують відповісти на такі питання, як:

• Як служби підтримки освіти можуть адаптуватися до потреб учнів та їхніх сімей під час навчання вдома.
• Спеціальні потреби для забезпечення інклюзивного навчання в Інтернеті для учнів з особливими освітніми потребами.
• Ключові дії, які необхідно вжити, щоб забезпечити повну інтеграцію платформ онлайн-навчання в майбутньому.

Мова онлайн семінару: українська та англійська.

Спікери:

Уляна Пчолкіна - громадська діячка, програмна менеджерка ГО «Група активної реабілітації», координаторка напрямку інклюзії StarLightMedia.

Професор Др. Ян Шишка – асоційований професор факультету освіти Карлового університету (Прага, Чехія). Він є членом Урядової ради з питань інвалідів, відділу освіти. Протягом останнього десятиліття Шишка обіймав посаду представника Чехії в академічній мережі європейських експертів з інвалідності та незалежного консультанта з питань інклюзії Європейського Союзу, Національної та Європейської асоціації людей з інтелектуальними обмеженнями та їхніх сімей.

30 липня
Початок о 17:00

Трансляція на сторінці House of Europe

 

Джерело: https://www.facebook.com/events/648938695717894/