Відбулося чергове факультативне засідання Школи наукового лідерства ХНУВС, яке провели доцент кафедри тактичної та спеціальної фізичної підготовки факультету № 3 Тихін Шевченко та старший викладач цієї ж кафедри Олександр Скляр. Вони ознайомили здобувачів освіти із особливостями проведення наукових досліджень курсантами – членами науково-практичного гуртка кафедри тактичної та спеціальної фізичної підготовки «ЩИТ», які охоплюють широке коло питань, пов'язаних з особистою безпекою у правоохоронній діяльності. Гуртківці Владислав Мушка, Юрій Носулько та Ярослав Слатін презентували результати своїх власних наукових пошуків і підготували презентації, присвячені застосуванню малих тактичних груп, як засобу забезпечення особистої безпеки поліцейського. Вони також розповіли про методику рекогнації під час використання камуфляжів і статутної форми за умов роботи розвідувального безпілотного літального апарату у поліцейській діяльності, а також безпеці поліцейського на об’єктах хімічної та радіаційної небезпеки в умовах воєнного стану. Виступи супроводжувалися демонстрацією результатів проведених курсантами під керівництвом наукових керівників експериментів з використанням засобів індивідуального захисту та безпілотних літальних апаратів на різній місцевості.

Голова Школи Віталій Найда зазначив, що в умовах воєнного стану у науковій діяльності працівників і здобувачів освіти вишу враховуються актуальні особливості бойової підготовки поліцейських, проводяться експерименти, максимально наближені до бойових, для напрацювання ефективних алгоритмів дій, дотримання яких може зберегти життя поліцейського та забезпечити максимальну ефективність органів і підрозділів поліції у нових безпекових умовах.