Інспектор взводу № 1 роти ТОР УПП в Сумській області, старший лейтенант поліції Євгеній Медзіновський та завідувачка кафедри соціально-економічних дисциплін Сумської філії ХНУВС, кандидатка економічних наук, доцентка Олена Лук’янихіна провели для студентів, які навчаються за спеціальністю «Правоохоронна діяльність», бінарне заняття за темою «Умови праці. Фактори трудової діяльності поліцейського».

Євгеній Володимирович наголосив на необхідності знання і дотримання норм законодавства, нормативно-правових актів, наказів та інструкцій МВС, інших документів, які стосуються службової діяльності працівника поліції. Важливими для підтримання працездатності і особистої безпеки поліцейського, особливо в умовах війни, є формування і дотримання навичок здорового способу життя, стресостійкості і витривалості, які досягаються завдяки тренуванням.

Настанови і поради практичного працівника супроводжувались яскравими прикладами, що сприятливо вплинуло на комунікацію із студентською аудиторією.

Сумська філія ХНУВС