У межах роботи відділення Юридичної клініки ХНУВС у м. Кам'янець-Подільський професорка кафедри теорії та історії держави і права Юлія Загуменна організувала освітню лекцію для курсантів факультету № 1. Цей захід став важливою складовою освітнього процесу та практичної підготовки курсантів, активно залучених до роботи клініки.

Лекцію на тему «Забезпечення діяльності Конституційного Суду України в умовах сьогодення: практичний аспект» прочитав керівник Секретаріату Конституційного Суду України, заслужений юрист України, доктор юридичних наук Віктор Бесчасний.

Віктор Миколайович докладно розповів про ключові аспекти функціонування Конституційного Суду, зокрема акцентував увагу на механізмі конституційної скарги як на засобі захисту прав громадян. Курсанти отримали унікальну можливість не лише засвоїти теоретичні знання, а й обговорити практичні питання роботи Конституційного Суду, що сприяє глибшому розумінню правових процесів у країні.