400 учасників чемпіонату із різних регіонів України змагалися за звання бути найсильнішими, серед них – здобувачі освіти та працівники Харківського національного університету внутрішніх справ. Вони продемонстрували майстерність, вміння та силу у двобоях і за результатами змагань стали переможцями та призерами чемпіонату:

1 місце – слухач магістратури факультету № 1, лейтенант поліції Єгор Скуріхін (81 кг);

1 місце – слухачка магістратури факультету № 1, лейтенант поліції Аліна Ломова (60 кг);

1 місце – курсант 3 курсу факультету № 2, рядовий поліції Дмитро Шелесько (57 кг);

1 місце – викладач кафедри тактичної та спеціальної фізичної підготовки факультету № 3, старший лейтенант поліції Антон Черніков (75 кг);

2 місце – курсант 2 курсу факультету № 2, рядовий поліції Артур Губенко (54 кг);

3 місце – слухач магістратури факультету № 1, лейтенант поліції Богдан Росоха (63,5 кг).

За найкращий поєдинок на чемпіонаті нагороджено Дмитра Шелеська.

До змагань курсантів та слухачів магістратури підготували викладачі кафедри тактичної та спеціальної фізичної підготовки факультету № 3 – капітан поліції Дмитро Константинов і старший лейтенант поліції Антон Черніков. Викладач кафедри, майор поліції Богдан Лукін виступив суддею чемпіонату.

Переможці змагань представлятимуть Україну на чемпіонаті світу у Греції.