Доцент кафедри соціальних та економічних дисциплін факультету № 2 Олексій Сусіденко разом зі старшою викладачкою кафедри українознавства Оленою Оверчук провели бінарне заняття за темою «Методи технічного аналізу ризику» для здобувачів вищої освіти, які навчаються за спеціальністю «Облік і оподаткування». Вони обговорили показники допустимого та катастрофічного ризику, проблемні питання, що виникають під час аналізу тощо.

Олена Оверчук звернула увагу курсантів, що треба правильно класифікувати ризики та кількісно оцінювати їх за допомогою економіко-математичних методів. Ризикологія як предмет допомагає набути навичок щодо оцінювання та аналізу рівня ризикованості прийняття управлінських рішень для забезпечення ефективного управління підприємств, що функціонують в умовах нестабільного зовнішнього середовища та повномасштабного вторгнення рф на територію України.