Завідувачка кафедри іноземних мов факультету № 4 ХНУВС Олена Статівка, доценти цієї ж кафедри Олег Гончарук, Валентина Кочина, Валентина Почуєва, старші викладачі Артем Білoусов, Наталія Горбач та Лариса Сазанова взяли участь у Міжнародному онлайн-вебінарі «Teaching with Digital – all digital learning methods you need to know» від Oxford University Press.

Використання цифрових технологій на заняттях допомагає створити та підтримувати умови, що є найбільш наближеними до автентичного середовища. Викладачі кафедри розглянули новітні цифрові технології і запропоновані цифрові методи викладання. Це дозволить враховувати індивідуальні особливості студентів, підвищити їхню мотивацію до вивчення англійської мови та інтенсифікувати набуття вмінь і навичок аудіювання, говоріння, читання та письма англійською мовою.