Для курсантів першого курсу Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ проведено ознайомчу екскурсію Старим містом в м. Кам’янець-Подільський, організовану відділом соціально-гуманітарної роботи.

Вони відвідали старий замок, який є об’єктом Національного історико-архітектурного заповідника «Кам’янець», що вважається одним із «7 чудес України», фортифікаційні укріплення, з яких найбільш відомі: комплекси Старого і Нового замків, громадські та житлові будівлі, зокрема найстарішу в Україні ратушу. Під час екскурсії курсантам розповіли про геологічну пам’ятку природи загальнодержавного значення «Смотрицький каньйон» і Петропавлівський кафедральний костел, в архітектурі якого поєднується християнський храм і мусульманський мінарет.

Екскурсія залишила незабутні враження і гарний настрій.