Кураторка, доцентка кафедри цивільного права та процесу Наталія Ходєєва провела для студентів, які навчаються за спеціальністю «Правоохоронна діяльність», онлайн-зустріч. Наталія Ходєєва зазначила, що поезія покликана хвилювати, плекати високі почуття, збагачувати духовність, вона може стати відповіддю на найгостріші та найглибші духовні запити сучасної людини. Кожен народ має свою національну величну постать, для українців – це Тарас Шевченко. Його поезія стала найважливішою та нетлінною складовою культури й історії українського народу. Творчість Шевченка не лише вивчають і досліджують, його пророчими мудрими словами надихаються, в них черпають силу та віру. Студенти звернулися до поезії Великого Кобзаря, прочитавши свої улюблені вірші.

Наприкінці заходу учасники розглянули низку важливих питань, серед яких: навчальна успішність студентів, участь молоді у волонтерській роботі.