Завідувачка кафедри іноземних мов факультету № 4 ХНУВС Олена Статівка взяла участь у міжнародному онлайн-вебінарі «From Forgetful to Fantastic: Improving Students’ Memory» від видавництва MM Publications в Україні і компанії «Лінгвіст». Під час заходу розглянули питання легкого запам'ятовування нової інформації англійською мовою, покращення концентрації уваги і підвищення успішності студентів у навчанні. Олена Статівка отримала також практичні поради і стратегії, які можна використовувати на заняттях з іноземної мови.

Доцентка цієї ж кафедри Валентина Почуєва відвідала міжнародний онлайн-вебінар із використання фразових дієслів в англійській мові «Phrasal Verbs Journey from Textbook Terror to Real – World Talks» від National Geographic Learning і компанії «Лінгвіст». Учасники заходу розглядали такі питання: найпоширеніші помилки, пов’язані з фразовими дієсловами, які роблять українські студенти, та як їх можна уникнути; найефективніші методи вивчення фразових дієслів для реального спілкування; фразові дієслова, які насамперед варто рекомендувати для вивчення.