Доцентка кафедри соціальних та економічних дисциплін Олександра Головко разом із старшим викладачем кафедри оперативно-розшукової діяльності та розкриття злочинів, майором поліції Павлом Мітруховим провели для курсантів факультету № 2 бінарне заняття за темою «Судження як форма мислення».

Павло Мітрухов розповів про використання логічних знань під час виявлення кримінальних правопорушень у сфері господарської діяльності, їх основні методи розслідування. Він звернув увагу на вміння розпізнавати істинність і хибність суджень у процесі проведення оперативно-розшукової діяльності. Викладач зауважив, що без систематичного застосування знань із логіки неможливо проведення ефективної розшукової діяльності, курсанти повинні вміти застосовувати закони логіки у своїй майбутній професійній діяльності. Логіка допомагає оцінювати та аналізувати наявний матеріал під час оперативного розслідування.