Представники Департаменту боротьби з наркозлочинністю Національної поліції України провели зустріч із курсантами факультету № 4 Харківського національного університету внутрішніх справ, які здобувають освіту за спеціальністю 125 «Кібербезпека та захист інформації».

Разом із керівництвом факультету представники Департаменту відвідали навчально-тренувальний центр пошукової та аналітичної роботи у кіберсфері ХНУВС, який діє на громадських засадах.

Під час зустрічі курсантів ознайомили зі структурою, напрямами діяльності та особливостями роботи підрозділів Департаменту боротьби з наркозлочинністю НПУ. Особливу увагу приділили питанням співпраці Департаменту та університету.

У форматі онлайн-тесту представники Департаменту провели зріз знань курсантів щодо блокчейн-технологій та криптовалют. Кращими стали троє здобувачів освіти, яких нагороджено цінними подарунками.