Доцент кафедри криміналістики, судової експертології та домедичної підготовки факультету № 1 ХНУВС Василь Корнієнко провів заняття англійською мовою з навчальної дисципліни «Криміналістика» за темою «Тактика огляду та обшуку» для курсантів 3 курсу факультету № 4.

Проведення занять іноземною мовою з криміналістики дає змогу курсантам розширити свої знання і вивчити нову спеціалізовану лексику, що застосовується у міжнародній правоохоронній практиці. Були розглянуті основні терміни та стандарти алгоритмів дій слідчого, криміналіста та інших учасників огляду місця події; правила виявлення, фіксації та вилучення доказів під час огляду, тощо. Курсанти продемонстрували власний рівень знання англійської мови, навички комунікації на професійному рівні.