У межах академічної мобільності та взаємодії закладів вищої освіти МВС України факультет № 1 Харківського національного університету внутрішніх справ відвідав професор кафедри кримінального процесу та криміналістики факультету № 1 Донецького державного університету внутрішніх справ, доктор юридичних наук, професор Олексій Одерій.

Професор зустрівся зі здобувачами вищої освіти та працівниками споріднених кафедр факультету № 1 (криміналістики, судової експертології та домедичної підготовки, а також кримінального процесу та організації досудового слідства), провів практичне заняття на тему «Криміналістичне дослідження людини за ознаками зовнішності (габітологія)».

Мета заходу – поглиблення інтеграції всіх учасників освітнього процесу в український освітній простір вишів зі специфічними умовами навчання, обмін передовим досвідом, а також підвищення якості вищої освіти.