Професорка кафедри теорії та історії держави і права факультету № 1 Харківського національного університету внутрішніх справ Юлія Загуменна провела англійською мовою семінарське заняття з навчальної дисципліни «Філософія права» на тему «Аксіологія права. Філософія злочину і покарання» для курсантів 1 курсу факультету № 1.

Проведення занять англійською мовою спрямовано на вдосконалення комунікативних навичок здобувачів вищої освіти, а також на розвиток умінь використання вивчених мовних форм і мовних зразків у різних ситуаціях спілкування. Це дозволяє курсантам продемонструвати власний рівень володіння іноземною мовою. Під час проведення навчального заняття було розглянуто питання щодо сутності філософсько-правового концепту проблеми злочину, на основі чого проаналізовано концепцію справедливого покарання та, власне, її необхідність. Семінарське заняття проведено з використанням сучасних інформаційно-комунікаційних технологій та онлайн-сервісів, що полегшило сприйняття матеріалу та підвищило мотивацію і активність здобувачів вищої освіти.