Представники кафедри педагогіки та психології факультету № 3 продовжують на волонтерських засадах надавати психологічну допомогу особам, які цього потребують. Завідувачка кафедри Олена Федоренко і професорка кафедри Світлана Харченко провели діагностичну роботу й надали консультацію військовослужбовцям з подолання негативних психоемоційних станів, які є наслідком пережитих травмівних ситуацій. Під час зустрічі було приділено увагу оволодінню прийомами психологічної стабілізації та самодопомоги в кризових ситуаціях.

Для набуття досвіду практичної психологічної роботи були залучені слухачі магістратури – капітан поліції Олександра Пономаренко та лейтенант поліції Юрій Мурза, які навчаються за спеціальністю «Психологія».