Викладачі кафедри кібербезпеки та DATA-технологій факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ– професор Олександр Можаєв, професор Володимир Струков і старший викладач Михайло Цуранов взяли участь у засіданні міжнародного круглого столу на тему «Актуальні проблеми проведення іспитів в умовах війни» у межах реалізації проєкту Wildau-Kharkiv IT Bridge (WKITB) програми DAAD «Digital Ukraine: Ensuring Academic Success in Crisis (2023)». Захід був запроваджений Німецькою службою академічних обмінів DAAD та Технічним університетом прикладних наук Вільдау.

У засіданні брали участь викладачі – учасники проєкту, а також його організатори і керівники з німецької сторони – голова проєкту професор Маркус Фроме і голова оргкомітету професорка Аліна Нечипоренко. Засідання проходило у форматі дискусії. Робочі мови – англійська та українська. Учасники обмінялися досвідом з приводу проведення іспитів в умовах війни. Організатори поділилися досвідом проведення іспитів у німецьких вищих навчальних закладах.