До Дня науки у  Сумській філії Харківського національного університету внутрішніх справ  відбулася XIV Міжнародна науково-практична конференція «Правова наука і державотворення в Україні у контексті інтеграційних процесів».

Відкрив конференцію ректор університету член-кореспондент Національної академії правових наук України, доктор юридичних наук, професор, заслужений юрист України, генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко. З вітальним словом до учасників конференції звернувся директор Сумської філії доктор юридичних наук, професор, заслужений юрист України Сергій Лукаш: «Дякуємо захисникам і захисницям, які сьогодні боронять Україну, членам організаційного комітету, учасникам та партнерам за спільну плідну роботу та підтримку наукового заходу».

Конференція була представлена 12 напрямами роботи, де учасники представили 125 тез доповідей, які надійшли з Австралії, Великої Британії, Польщі, Австралії, Італії, Китаю, Естонії. До дискусії долучилися і представники практичних підрозділів.

На пленарному засіданні виступили: декан факультету № 4 Харківського національного університету внутрішніх справ, доктор юридичних наук, професор Микола Марчук із доповіддю «Особливості польського бікамералізму»; професорка кафедри юридичних дисциплін Сумської філії кандидатка юридичних наук, доцентка Наталія Горобець з темою «Відшкодування шкоди завданої збройною агресією РФ»; професорка кафедри гуманітарних дисциплін Сумської філії кандидатка історичних наук, старша наукова співробітниця Надія Демиденко із доповіддю на тему «Боротьба співробітників міліції Сумщини у партизанських загонах та на фронтах Другої світової війни: неупереджений погляд».

За підсумками конференції буде сформовано відповідну резолюцію, до якої увійдуть основні ідеї та пропозиції, висловлені учасниками заходу.

Сумська філія ХНУВС